فرماندار آزادشهرگفت:گروهی از مربیان کانون پرورش فکری از شهرستان‌های آزادشهر و گنبدکاووس با هدف ایجاد فضای شاد برای افزایش روحیه کودکان و نوجوانان در روستای قورچای حضور یافتند و برنامه‌های متنوعی از جمله قصه گویی، کاردستی، نقاشی و بازی‌های بومی و محلی را اجرا کردند که علاوه بر کودکان مورد استقبال خانواده‌ها هم قرار […]

 

آوای شادمانه کانون پرورش فکری گلستان برای کودکان سیلزده قورچای

فرماندار آزادشهرگفت:گروهی از مربیان کانون پرورش فکری از شهرستان‌های آزادشهر و گنبدکاووس با هدف ایجاد فضای شاد برای افزایش روحیه کودکان و نوجوانان در روستای قورچای حضور یافتند و برنامه‌های متنوعی از جمله قصه گویی، کاردستی، نقاشی و بازی‌های بومی و محلی را اجرا کردند که علاوه بر کودکان مورد استقبال خانواده‌ها هم قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛حال کودکان سیل‌زده روستای قورچای آزادشهر به واسطه اجرای برنامه‌های فرهنگی و شادمانه کانون پرورش فکری در کنار سرکشی و پیگیری مداوم مسوولان برای بازگشت آرامش خاطر به خانواده‌ها، این روزها شاد است.

فرماندار آزادشهر گفت: مربیان کانون پرورش فکری در کنار برنامه‌های فرهنگی که روحیه کودکان و نوجوانان روستای قورچای را شاد کرد، کتاب و دفتر نقاشی هم میان آنان توزیع کردند.

سید جواد کریمی افزود: همچنین بیش از ۱۵۰ بسته کیف و لوازم تحریر با همت خیران و آموزش و پرورش تا قبل از شروع سال تحصیلی برای کمک به دانش‌ آموزان این روستا توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳۸ خانه مسکونی روستای قورچای که بر اثر سیل ۲۹ مرداد امسال بین ۵۰ تا ۸۰ درصد خسارت دید، نیازمند تخریب و بازسازی است، گفت: همچنین ۳۶ واحد مسکونی دیگر در روستای قورچای و هشت واحد مسکونی در روستای فارسیان آزادشهر با توجه به خسارت کمتر از ۵۰ درصد نیازمند تعمیرات است.

فرماندار آزادشهر بیان کرد: برگزاری نشست‌هایی با دستگاه‌های مربوطه برای انجام عملیات بازسازی و تعمیر خانه‌های خسارت دیده از سیل در دستورکار قرار دارد.

 

 

 

ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر