×
×

کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در جاجرم استان خراسان شمالی

 • کد نوشته: 44383
 • ۱۴۰۲-۰۶-۲۰
 • ۰
 • ١۴٠٢/۶/٢٠ تعداد بازدید: ٧ سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز در شهر شوقان این شهرستان خبر داد. به‌گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، محمدرضا طالبی با اعلام این خبر تصریح کرد: در بازرسی از یک خودرو شخصی یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز […]

  کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در جاجرم استان خراسان شمالی
 • تبلیغ هدفمند
  ١۴٠٢/۶/٢٠

  تعداد بازدید: ٧

  سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز در شهر شوقان این شهرستان خبر داد.

  به‌گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، محمدرضا طالبی با اعلام این خبر تصریح کرد: در بازرسی از یک خودرو شخصی یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز توسط نیروی انتظامی پاسگاه در شهر شوقان شهرستان جاجرم کشف و ضبط شد.

  سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم افزود: دراین‌رابطه سه نفر باهویت معلوم دستگیر و پرونده به‌منظور سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح قضایی تحویل داده شد.

  طالبی بیان کرد: خرید، فروش، نگهداری و استفاده از دستگاه‌های فلزیاب منوط به اخذ مجوز از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان است در غیر این صورت با متخلفان طبق قانون برخورد می‌شود.

  او یادآور شد: هم‌وطنان و دوستداران میراث‌فرهنگی می‌توانند گزارش‌های خود را با اطمینان از حفظ امانت‌داری به یگان حفاظت از آثار تاریخی استان خراسان شمالی با شماره‌تلفن ۰۵۸۳۲۲۲۸۹۵۴ اعلام کنند.

  انتهای خبر/

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *