کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در جاجرم استان خراسان شمالی
کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در جاجرم استان خراسان شمالی

١۴٠٢/۶/٢٠ تعداد بازدید: ٧ سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز در شهر شوقان این شهرستان خبر داد. به‌گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، محمدرضا طالبی با اعلام این خبر تصریح کرد: در بازرسی از یک خودرو شخصی یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز […]

١۴٠٢/۶/٢٠

تعداد بازدید: ٧

سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز در شهر شوقان این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، محمدرضا طالبی با اعلام این خبر تصریح کرد: در بازرسی از یک خودرو شخصی یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز توسط نیروی انتظامی پاسگاه در شهر شوقان شهرستان جاجرم کشف و ضبط شد.

سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم افزود: دراین‌رابطه سه نفر باهویت معلوم دستگیر و پرونده به‌منظور سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح قضایی تحویل داده شد.

طالبی بیان کرد: خرید، فروش، نگهداری و استفاده از دستگاه‌های فلزیاب منوط به اخذ مجوز از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان است در غیر این صورت با متخلفان طبق قانون برخورد می‌شود.

او یادآور شد: هم‌وطنان و دوستداران میراث‌فرهنگی می‌توانند گزارش‌های خود را با اطمینان از حفظ امانت‌داری به یگان حفاظت از آثار تاریخی استان خراسان شمالی با شماره‌تلفن ۰۵۸۳۲۲۲۸۹۵۴ اعلام کنند.

انتهای خبر/