×
×

اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان شهرستان جاجرم

 • کد نوشته: 44535
 • ۱۴۰۲-۰۶-۲۶
 • ۰
 • ١۴٠٢/۶/٢۶ تعداد بازدید: ٨ مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان خبر داد و گفت: با نصب و راه‌اندازی برج نوری سرچشمه شوقان در شهرستان جاجرم، خدمات‌رسانی به گردشگران باکیفیت مطلوب‌تری انجام می‌شود. به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، علی مستوفیان با اعلام این خبر […]

  اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان شهرستان جاجرم
 • تبلیغ هدفمند
  ١۴٠٢/۶/٢۶

  تعداد بازدید: ٨

  مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان خبر داد و گفت: با نصب و راه‌اندازی برج نوری سرچشمه شوقان در شهرستان جاجرم، خدمات‌رسانی به گردشگران باکیفیت مطلوب‌تری انجام می‌شود.

  به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، علی مستوفیان با اعلام این خبر گفت: سرچشمه شوقان یکی از چشم‌اندازهای زیبا استان خراسان شمالی به شمار می‌آید و در فاصله پنج‌کیلومتری شمال غربی میدان امام خمینی شوقان قرار دارد.

  مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان شمالی افزود: این چشمه زیر صخره‌ها و دامنهٔ کوهی که از درختان ارس با تراکم کم پوشیده جاری است و دارای آب شفاف و بستری پوشیده از شن و قلوه‌سنگ‌های کوچک و بزرگ است که هر سال این مکان زیبا با طبیعت بکر موردتوجه گردشگران فراوان است.

  مستوفیان با بیان اینکه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان به طور کامل انجام شد، گفت: این پروژه شامل یک برج نوری ۱۴ متری است که با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی انجام شد.

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *