اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان شهرستان جاجرم
اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان شهرستان جاجرم

١۴٠٢/۶/٢۶ تعداد بازدید: ٨ مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان خبر داد و گفت: با نصب و راه‌اندازی برج نوری سرچشمه شوقان در شهرستان جاجرم، خدمات‌رسانی به گردشگران باکیفیت مطلوب‌تری انجام می‌شود. به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، علی مستوفیان با اعلام این خبر […]

١۴٠٢/۶/٢۶

تعداد بازدید: ٨

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از اتمام پروژه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان خبر داد و گفت: با نصب و راه‌اندازی برج نوری سرچشمه شوقان در شهرستان جاجرم، خدمات‌رسانی به گردشگران باکیفیت مطلوب‌تری انجام می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، علی مستوفیان با اعلام این خبر گفت: سرچشمه شوقان یکی از چشم‌اندازهای زیبا استان خراسان شمالی به شمار می‌آید و در فاصله پنج‌کیلومتری شمال غربی میدان امام خمینی شوقان قرار دارد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان شمالی افزود: این چشمه زیر صخره‌ها و دامنهٔ کوهی که از درختان ارس با تراکم کم پوشیده جاری است و دارای آب شفاف و بستری پوشیده از شن و قلوه‌سنگ‌های کوچک و بزرگ است که هر سال این مکان زیبا با طبیعت بکر موردتوجه گردشگران فراوان است.

مستوفیان با بیان اینکه برق‌رسانی به سرچشمه شوقان به طور کامل انجام شد، گفت: این پروژه شامل یک برج نوری ۱۴ متری است که با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی انجام شد.