×
×

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان
پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۵واحدتولیدی

 • کد نوشته: 4550
 • ۱۳۹۹-۰۴-۱۰
 • ۰
 • رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در سیصد و یازدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان گمیشان گفت : از محل اعتبارات سال نود و هشت ، پانزده میلیارد و هشتصد میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به پنج واحد تولیدی شهرستان گمیشان پرداخت شده است .
  پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۵واحدتولیدی
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در سیصد و یازدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان گمیشان گفت : از محل اعتبارات سال نود و هشت ، پانزده میلیارد و هشتصد میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به پنج واحد تولیدی شهرستان گمیشان پرداخت شده است .

  حسین طلوعیان در سیصد و یازدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان گمیشان برگزار گردید ، ضمن تبریک دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن به تولیدکنندگان و تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی استان ، گفت : از محل اعتبارات سال نود و هشت ، پس از تصویب کارگروه ، بیست و یک واحد تولیدی شهرستان گمیشان جهت اخذ شصت و هفت میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به بانک‌های استان معرفی شده اند که تاکنون پنج واحد تولیدی این شهرستان موفق به اخذ پانزده میلیارد و هشتصد میلیون تومان تسهیلات از این محل شده است .

  پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۵واحدتولیدی
  پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۵واحدتولیدی

  وی گفت : در بخش تسهیلات بازسازی و نوسازی نیز چهار واحد تولیدی گمیشان با نیاز تسهیلاتی حدود ده و نیم میلیارد تومان به بانک‌ها معرفی شده‌اند که تا کنون سه میلیارد تومان از این محل به یک واحد پرداخت شده است .

  به گفته طلوعیان ، تاکنون درخواست تسهیلات دو واحد تولیدی این شهرستان جهت اخذ بیست میلیارد تومان از محل تسهیلات تبصره ۱۸ در کارگروه تسهیل استان مصوب و به بانک‌ها ارسال شده که یک واحد موفق به دریافت ۵ میلیارد تومان تسهیلات این بخش شده است .

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *