فرماندار آزادشهر در جلسه بررسی مسائل اراضی شیبدار سایت آق امام :   فرماندار آزادشهر خواهان استمرار طرح اراضی شیبدار در نقاط مختلف روستایی شد و گفت: طرح توسعه باغات در اراضی شیبدار گامی در راستای ایجاد اشتغالزایی و درآمد پایداراست. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ، سید جواد کریمی فرماندار آزادشهر در […]

فرماندار آزادشهر در جلسه بررسی مسائل اراضی شیبدار سایت آق امام :

 

توسعه باغات در اراضی شیبدار گامی برای اشتغالزایی است

فرماندار آزادشهر خواهان استمرار طرح اراضی شیبدار در نقاط مختلف روستایی شد و گفت: طرح توسعه باغات در اراضی شیبدار گامی در راستای ایجاد اشتغالزایی و درآمد پایداراست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ، سید جواد کریمی فرماندار آزادشهر در جلسه بررسی مسائل اراضی شیبدار سایت آق امام  گفت : توجه به کشت در اراضی شیبدار را علاوه بر مزایای زیست محیطی، باعث ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در روستاها می‌شود که با توجه به سازگار بودن انار از این درختان می‌توان در اراضی شیبدار استفاده کرد.

کریمی گفت: حفظ خاک و جلوگیری از فرسایش آن، جلوگیری از روان آبها، ایجاد کمربند سبز، ایجاد اشتغال و بالابردن توان اقتصادی روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان از دیگر مزایای اجرای طرح تغییر کاربری اراضی شیبدار است که امیدواریم استمرار یابد.

فرماندار آزادشهر با اشاره به اینکه ایجاد صنایع تبدیلی همچنان دغدغه اصلی و مهم مردم منطقه است، ادامه داد: برای ایجاد صنایع تبدیلی در منطقه باید با تمام توان وارد عمل شد و از دورریز محصولات جلوگیری کرد.

 

توسعه باغات در اراضی شیبدار گامی برای اشتغالزایی است

 

توسعه باغات در اراضی شیبدار گامی برای اشتغالزایی است

 

 

 

ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر