فرماندار آزادشهر در مراسم بدرقه دانش آموزان به راهیان نور گفت: فرماندار شهرستان آزادشهر در مراسم بدرقه دانش آموزان به راهیان نور گفت:  ۹۰ نفر از دانش آموزان شهرستان آزادشهر  به  اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام و از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ، سید جواد کریمی […]

فرماندار آزادشهر در مراسم بدرقه دانش آموزان به راهیان نور گفت:

۹۰ نفر دانش آموز آزادشهری به راهیان نور اعزام شدند

فرماندار شهرستان آزادشهر در مراسم بدرقه دانش آموزان به راهیان نور گفت:  ۹۰ نفر از دانش آموزان شهرستان آزادشهر  به  اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام و از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ، سید جواد کریمی فرماندار شهرستان آزادشهر با بیان اینکه راهیان نور بهترین ابزار برای دست یابی به گنج فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: اردوهای راهیان نور بهترین سند برای نسل جوان حاضر است تا با فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر و بهتر آشنا شود.

کریمی در پایان خاطر نشان کرد:نسل جوان و آیندگان که سالهای دفاع مقدس را درک نکرده اند با حضور در اردوهای راهیان نور با حال و هوای جبهه ها در دوران دفاع مقدس آشنا می شوند و بهتر به رشادت های رزمندگان اسلام در جنگ هشت ساله پی می برند.

 

۹۰ نفر دانش آموز آزادشهری به راهیان نور اعزام شدند

 

۹۰ نفر دانش آموز آزادشهری به راهیان نور اعزام شدند

 

 

 

 

 

ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر