ایجاد حساسیت به مواد مخدر در روستاهای خراسان شمالی با اجرای طرح «یاری‌ گران زندگی»
ایجاد حساسیت به مواد مخدر در روستاهای خراسان شمالی با اجرای طرح «یاری‌ گران زندگی»

ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی، ایجاد حساسیت به مواد مخدر در روستاهای استان را نتایج مهم اجرای طرح یاری گران زندگی اعلام کرد. ابوالحسن نجفی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه در این استان ۷۱۳ روستای دارای دهیاری وجود دارد، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام […]

ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی، ایجاد حساسیت به مواد مخدر در روستاهای استان را نتایج مهم اجرای طرح یاری گران زندگی اعلام کرد.

ابوالحسن نجفی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه در این استان ۷۱۳ روستای دارای دهیاری وجود دارد، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده باید در سال جاری در ۳۰ درصد از این روستاها(۲۱۵ روستا) طرح یاری گران زندگی اجرایی شود.

وی گفت: تاکنون این طرح در ۱۶۵ روستا اجرایی شده است.

نجفی افزود: انجام تقسیمات کشوری و ایجاد دو استان جدید دلیل این بوده که تاکنون طرح یاری گران زندگی در ۴۰ روستا اجرایی نشده است و پیگیری‌ها برای اجرای طرح در روستاهای مذکور در حال انجام است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اعتبارات برای اجرای طرح نیز کم است، بیان کرد: برنامه‌ریزی شده تا طرح با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه‌ها به منظور جلوگیری از موازی کاری انجام شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح ساخت خانه نشاط و تندرستی در دو روستا، تجهیز دو خانه ورزشی روستایی و علاوه برآن تجهیز دو خانه ورزشی به وسایل ورزشی رشته تیراندازی با تپانچه در حال انجام است.

انتهای پیام