×
×

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی
جانباختگان تصادفات درون شهری در خراسان شمالی ۴۲ درصد کاهش یافت

 • کد نوشته: 4859
 • ۱۳۹۹-۰۴-۱۴
 • ۰
 • رییس پلیس راهور خراسان شمالی از کاهش ۴۲ درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در استان خبر داد.
  جانباختگان تصادفات درون شهری در خراسان شمالی ۴۲ درصد کاهش یافت
 • تبلیغ هدفمند

  رییس پلیس راهور خراسان شمالی از کاهش ۴۲ درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در استان خبر داد.

  سرهنگ رحمان اسپیدکار اظهار داشت: در این مدت ۴۰۹ مورد تصادف جرحی در استان به وقوع پیوسته که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲ درصد کاهش داشته است.

  وی افزود: همچنین در این مدت ۹۱ مورد تصادف خسارتی نیز در حوزه درون شهری به وقوع پیوسته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵ درصد کاهش را نشان می دهد.

  سرهنگ اسپیدکار خاطرنشان کرد: هفت نفر در اثر این تصادفات جان خود را از دست داده اند که این رقم نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل خوشبختانه ۴۲ درصد کاهش دارد.

  وی گفت: ۵۰۶ مورد تصادف در حوزه درون شهری به وقوع پیوسته که این رقم در مقایسه با پارسال با کاهش ۳۲ درصدی همراه بوده است.

  وی با اشاره به اینکه در اثر این حوادث ۵۲۰ نفر مجروح شده اند، افزود: این رقم نیز در مقایسه با سال قبل کاهش ۳۱ درصدی را نشان می دهد.

  رییس پلیس راهور خراسان شمالی با تاکید بر اینکه در طول این مدت یک هزار و ۳۵۵ دستگاه خودرو و یک هزار و ۹۵۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شدند، گفت: در همین مدت ۶۲ هزار و ۱۱۷ مورد اخطاریه نیز صادر شده است.

  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *