اجرای تمامی امتحانات دانشگاه به‌صورت مجازی
اجرای تمامی امتحانات دانشگاه به‌صورت مجازی

به گزارش بازار کسب کارآنلاین رئیس دانشگاه گلستان با اشاره به پایان امتحانات دانشجویان این دانشگاه، گفت: تمامی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی جاری به خاطر شیوع کرونا و برای حفظ سلامتی دانشجویان، به‌صورت مجازی برگزار شد. دکتر فرهاد یغمایی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در حال حاضر ۸۰ رشته […]

به گزارش بازار کسب کارآنلاین رئیس دانشگاه گلستان با اشاره به پایان امتحانات دانشجویان این دانشگاه، گفت: تمامی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی جاری به خاطر شیوع کرونا و برای حفظ سلامتی دانشجویان، به‌صورت مجازی برگزار شد.

دکتر فرهاد یغمایی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در حال حاضر ۸۰ رشته تحصیلی در این دانشگاه تدریس می شود که ۳۴ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، ۴۱ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و پنج رشته در مقطع دکتری را شامل می شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه گلستان ۱۶۰ عضو هیات علمی دارد، افزود: ۴۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل‌اند. از نظر جمعیت دانشجویی بزرگترین دانشگاه استان به شمار می‌آید.

رئیس دانشگاه گلستان یادآور شد: در ایام کرونا ۱۳ هزار کلاس درس مجازی برای دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

اجرای تمامی امتحانات دانشگاه به‌صورت مجازی
اجرای تمامی امتحانات دانشگاه به‌صورت مجازی

یغمایی خاطرنشان کرد: پروژه سلف سرویس مرکزی، ساختمان دانشکده علوم، محوطه‌سازی دانشکده علوم، برق‌رسانی به دانشگاه، سالن غذاخوری و تصفیه آب خاکستری از اقدامات در دست اقدام در دانشگاه گلستان است.

وی گفت: پروژه اجرای شبکه جمع‌آوری آب باران، خوابگاه پسران، شبکه داخلی آب‌رسانی و احداث مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی ذخیره آب از جمله پروژه‌های در دست مطالعه دانشگاه هستند.