×
×

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گرگان برگزار شد

 • کد نوشته: 49501
 • ۱۴۰۲-۰۹-۰۲
 • ۰
 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار گرگان اظهار کرد: برگزاری نشست های جمعی با مردم به منظور اطلاع رسانی و آموزش برنامه توسط پزشکان و افراد تأثیر گذار می تواند به افزایش نرخ باروری و فرزند آوری بیانجامد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، چهارشنبه ۱ آذر، جلسه شورای امنیت و سلامت غذایی […]

 • تبلیغ هدفمند

  جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گرگان برگزار شد

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار گرگان اظهار کرد: برگزاری نشست های جمعی با مردم به منظور اطلاع رسانی و آموزش برنامه توسط پزشکان و افراد تأثیر گذار می تواند به افزایش نرخ باروری و فرزند آوری بیانجامد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، چهارشنبه ۱ آذر، جلسه شورای امنیت و سلامت غذایی با حضور مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار گرگان، بخشداران بخش مرکزی و بهاران و سایر اعضاء برگزار شد.

  جرجانی با بیان اینکه خوشبختانه مرکز بهداشت و آبفا در خصوص کلرزنی آب شرب روستاها با دقت عمل کرده اند، افزود: موضوع تهیه کنتور برای تأمین آب شرب سالم در روستاهای غیرتحویلی در حال بررسی می باشد.

  وی افزود: تعاملات دهیاری ها با اداره آب و فاضلاب میتواند در فرایند تحویل آب روستاها تسریع کند.

  معاون فرماندار در پایان، ثبات اقتصادی، دسترسی به آموزش با کیفیت، دسترسی به خدمات سلامت با کیفیت، زمینه های اجتماعی و جامعه و شرایط محله و محیط زندگی را از عوامل افزایش تعیین کننده های سلامت اجتماعی(SDH) برشمرد.

  ارسال کننده خبر : فرمانداری گرگان

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *