×
×

افتتاح «سرم سازی شرکت داروسازی دانا» از سوی وزیر اقتصاد

 • کد نوشته: 49562
 • ۱۴۰۲-۰۹-۰۲
 • ۰
 • به گزارش شادا، سید احسان خاندوزی در سفری یک روزه به آذربایجان شرقی ضمن بازدید از طرح «سرم سازی شرکت داروسازی دانا» تبریز در جاده قدیم تبریز تهران این طرح را با حضور استاندار و برخی از مقامات استانی افتتاح کرد. ارزش اقتصادی پروژه خط تولید سرم داروسازی دانا ۷۰۰ میلیارد تومان بوده و برای […]

 • تبلیغ هدفمند

  به گزارش شادا، سید احسان خاندوزی در سفری یک روزه به آذربایجان شرقی ضمن بازدید از طرح «سرم سازی شرکت داروسازی دانا» تبریز در جاده قدیم تبریز تهران این طرح را با حضور استاندار و برخی از مقامات استانی افتتاح کرد.

  ارزش اقتصادی پروژه خط تولید سرم داروسازی دانا ۷۰۰ میلیارد تومان بوده و برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر غیرمستقیم اشتغال‌ ایجاد می‌کند.

  عملیات این پروژه از سه سال گذشته آغاز اما به دلیل تحریم‌ها روند آن کند شده بود. بیش از ۵۰ درصد عملیات عمرانی و جاگذاری دستگاه‌ها به صورت شبانه‌ روزی در شش ماه گذشته صورت گرفته است.

  سرم‌های تولیدی این شرکت به لحاظ استفاده از طرح‌های دانش بنیان بسیار با کیفیت است. از مزیت‌های این طرح سیستم آب‌سازی پیشرفته و استفاده از مواد اولیه پروپیلن است. ظرفیت اسمی خط تولید سرم داروسازی دانا سه میلیون شیشه نیم لیتری در ماه است.

  * تصاویر

   

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *