×
×

پویش بخشایش فاطمی
تلاش تازه دادگستری گلستان برای گسترش فرهنگ صلح و سازش

 • کد نوشته: 50280
 • ۱۴۰۲-۰۹-۱۴
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب کار آنلاین حیدر آسیابی اظهار کرد: در قالب این پویش که از شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آغاز و تا سالروز ولادت ایشان ادامه دارد، همکاران ما در شوراهای حل اختلاف و ستاد صبر با کمک صلح یاران و ریش سفیدان برای حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات و دعاوی و آزادی زندانیان، پادرمیانی می کنند .
  تلاش تازه دادگستری گلستان برای گسترش فرهنگ صلح و سازش
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس کل دادگستری گلستان از آغاز پویش بخشش فاطمی با هدف کمک به آزادی زندانیان غیرعمد و گسترش فرهنگ صبر و گذشت در استان خبر داد.

  به گزارش بازار کسب کار آنلاین حیدر آسیابی اظهار کرد: در قالب این پویش که از شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آغاز و تا سالروز ولادت ایشان ادامه دارد، همکاران ما در شوراهای حل اختلاف و ستاد صبر با کمک صلح یاران و ریش سفیدان برای حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات و دعاوی و آزادی زندانیان، پادرمیانی می کنند .

  آسیابی افزود: در این پویش بخشی از تمرکز بر تلاش برای اخذ رضایت در پرونده های مهم به ویژه پرونده های قصاص است.

  رئیس کل دادگستری گلستان به برگزاری پویش به حرمت امام حسین(ع) می بخشم، هم اشاره کرد و گفت: در قالب این پویش هم که از ابتدای ماه محرم تا اربعین حسینی برگزار شد، اولیای دم در ۵ پرونده قصاص به حرمت امام حسین علیه السلام از اجرای قصاص منصرف شدند و محکومان را بخشیدند .

  آسیابی افزود: همچنین در ۳۹ پرونده نیز، شاکیان با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف و به حرمت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان ، گذشت کردند و سبب آزادی ۳۹ مددجو شدند.

  وی ادامه داد: پویش های “به حرمت امام رئوف می بخشم” و “سیره مهدوی_بخشش علوی” از جمله تلاش های ستاد صبر استان برای ترویج فرهنگ صبر و صلح و سازش است.

  نویسنده: میری
  منبع: روابط عمومی دادگستری گلستان

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *