×
×

معاون فروش اموال تملیکی خبر داد:
برگزاری۲۱۰مرحله حراج خرده فروشی‌لوازم‌خانگی

 • کد نوشته: 52079
 • ۱۴۰۲-۱۲-۰۸
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب کار آنلاین سعید غلامی باغی با اشاره به برگزاری حراج خرده فروشی سازمان اموال تملیکی، اظهار کرد: سامانه حراج خرده فروشی اردیبهشت ماه امسال راه‌اندازی شد، اما از خردادماه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی به صورت رسمی افتتاح شد.
  برگزاری۲۱۰مرحله حراج خرده فروشی‌لوازم‌خانگی
 • تبلیغ هدفمند

  معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اعلام اینکه تا کنون ۲۱۰ مرحله حراج خرده فروشی اموال تملیکی در کشور برگزار شده است، گفت: از ابتدای راه‌اندازی سامانه حراج‌های خرده فروشی در ۲۴ استان این حراج را برگزار کرده‌اند.

  به گزارش بازار کسب کار آنلاین سعید غلامی باغی با اشاره به برگزاری حراج خرده فروشی سازمان اموال تملیکی، اظهار کرد: سامانه حراج خرده فروشی اردیبهشت ماه امسال راه‌اندازی شد، اما از خردادماه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی به صورت رسمی افتتاح شد.

  وی گفت: به دلیل حرکت سازمان اموال تملیکی به سمت شفافیت و افزایش رقابت، حراج‌های حضوری از دستور کار خارج شد و کالاهایی را که قابلیت‌های عمده فروشی داشت، به مزایده سراسری الکترونیکی منتقل و برخی از کالاهایی دارای قابلیت نیز در حراج‌های خرده فروشی عرضه شد.

  معاون سازمان فروش اموال تملیکی با بیان اینکه در این حراج‌ها از روش نوین و مبتنی بر ابزار الکترونیک استفاده شد، افزود: شرکت در آن برای همه افراد جامعه رایگان است، حتی کارکنان دولت نیز می‌توانند در آن شرکت کنند که موجب شد بخشی از خانوارها کالاهای مورد نیاز خود را به صورت تک قلمی از سازمان خریداری کنند.

  غلامی باغی با بیان اینکه تاکنون ۲۱۰ مرحله حراج خرده فروشی در کشور برگزار شده است، بیان کرد: از ابتدای راه‌اندازی سامانه حراج‌های خرده فروشی تاکنون در ۲۴ استان این حراج را برگزار کرده‌اند.

  وی گفت: تا کنون در استان‌های تهران، قم، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، کرمان، همدان، یزد، کرمانشاه، قزوین، ایلام، خراسان رضوی، خوزستان، لرستان، آذربایجان غربی، البرز، کردستان، خراسان جنوبی، گلستان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، مرکزی، اصفهان و گیلان حراج خرده فروشی برگزار شده است.

  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *