×
×

همه برای ایران
ملت‌شریف‌ایران، مخاطبان‌فهیم و دور اندیش‌رسانه

 • کد نوشته: 52100
 • ۱۴۰۲-۱۲-۰۹
 • ۰
 • به رغم وجود کاستی ها و نارسایی ها در کشور عزیزمان ایران و اذعان جامعه رسانه ای به آن، بر این باوریم که رسانه همواره وظیفه دارد با درک مفهوم خیر جمعی و احساس تعلق به میهن ، ملت و آیین و آرمان جامعه اسلامی به طرح مسائل و مشکلات کشور و نیز سنجش ، تحلیل و ارائه راه حل برای آنها مبادرت ورزد و درصدد کاهش دغدغه های مردم و کمک به بهبود شرایط بر آید.
  ملت‌شریف‌ایران، مخاطبان‌فهیم و دور اندیش‌رسانه
 • تبلیغ هدفمند

  درآستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری قرار داریم و بر آنیم که رسانه به عنوان عنصر آگاهی بخش جامعه، هم در دعوت آحاد ملت به مشارکت در انتخابات به عنوان عامل وحدت بخش ملی و مؤلفه قدرت آفرین مردمسالاری دینی و هم در ارتقای کیفیت مشارکت آگاهانه، سهم و نقشی بی بدیل دارد.

  به رغم وجود کاستی ها و نارسایی ها در کشور عزیزمان ایران و اذعان جامعه رسانه ای به آن، بر این باوریم که رسانه همواره وظیفه دارد با درک مفهوم خیر جمعی و احساس تعلق به میهن، ملت و آیین و آرمان جامعه اسلامی به طرح مسائل و مشکلات کشور و نیز سنجش، تحلیل و ارائه راه حل برای آنها مبادرت ورزد و درصدد کاهش دغدغه های مردم و کمک به بهبود شرایط بر آید.

  همچنین این حقیقت را که اصلاحات و اعمال هر گونه تغییر به نفع مردم ایران از رهگذر صندوق رأی می گذرد، عمیقا باور داشته و تأکید داریم که اصلاح عیوب اداره کشور و رفع مشکلات، لزوما ازطریق ملت ایران و‌ در پیوند با صندوق های رأی معنا می یابد.

  با چنین انگاره ای، تلاش رسانه های بیگانه در تخریب مبانی جمهوریت و اسلامیت و تحریف مطالبات واقعی ملت ایران را که ملتی مستقل و دارای قدرت تشخیص است، به صواب و صلاح جامعه ایرانی نمی دانیم.

  معتقدیم رسانه هایی که بودجه، خط مشی و رویکرد آنها از سوی قدرت های خارجی تعیین می شود، نسبتی با تاریخ، تمدن و منافع ملی ایران عزیز نداشته و همچنان که در بزنگاه ها و مقاطع حساس، ضمن همدستی با دشمنان ایران، رویاروی ملت ما ایستاده و خواستار تشدید تحریم های غیر قانونی و حتی حمله نظامی بیگانگان به کشور شده اند، صلاحیت سخنگویی ملت ایران را ندارند.

  مااهالی رسانه همچون بسیاری از آحاد ملت، انتقادات گوناگونی به وضعیت کنونی کشور داریم و رفع کاستی ها و نارسایی های موجود را نیز از حقوق مسلم ملت می دانیم، اما راه حل مشکلات را در بیرون از مرزها جست و جو نکرده، بلکه آن را در درون این زاد و بوم و در نزد نخبگان، کارشناسان و اصلاح گرانی می دانیم که دل در گرو ایران و اسلام دارند.

  از این رو در عین تلاش مستمر تؤام با صداقت و احساس مسئولیت برای انعکاس صدای مردم و دفاع از حقوق آنان، دست رد بر سینه نا محرم زده و از دشمنانی که در سودای تجزیه و تضعیف میهن اسلامی و خدشه بر تمامیت ارضی ایرانند، تبری می جوییم.

  برای مشاهده اسامی امضا کنندگان روی بیانیه ذیل کلیک کنید

   

  بیانیه

  نویسنده: مهندس حمیدرضا محمدیاری
  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *