×
×

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
امروز زمان برگزاری آزمون‌های سراسری تعیین می‌شود

 • کد نوشته: 5231
 • ۱۳۹۹-۰۴-۲۱
 • ۰
 • وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جلسه با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان سازمان سنجش برای تصمیم‌گیری در مورد وضعیت و زمان برگزاری آزمون‌های سراسری خبر داد.
  امروز زمان برگزاری آزمون‌های سراسری تعیین می‌شود
 • تبلیغ هدفمند

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جلسه با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان سازمان سنجش برای تصمیم‌گیری در مورد وضعیت و زمان برگزاری آزمون‌های سراسری خبر داد.

  سعید نمکی روز شنبه در حساب اینستاگرام خود نوشت: امروز عصر در وزارت بهداشت میزبان وزیر محترم علوم و مسئولان سازمان سنجش هستم تا سریعا درباره وضعیت و زمان برگزاری آزمون‌های سراسری تصمیم‌گیری کنیم.

  وی ادامه داد: دغدغه‌ها و نگرانی داوطلبان عزیز را شنیدم و امیدوارم نتیجه این جلسه باعث برطرف شدن اضطراب و نگرانی چند ماهه این عزیزان شود. قطعا سلامت مردم عزیز مهمترین اولویت تمام تصمیمات ما در وزارت بهداشت است.

  امروز زمان برگزاری آزمون‌های سراسری تعیین می‌شود
  امروز زمان برگزاری آزمون‌های سراسری تعیین می‌شود

  طبق برنامه های زمان بندی سازمان سنجش آموزش کشور، چهار آزمون سال ۹۹ به ترتیب در تاریخ های ۲۶ تیر ماه، دوم و سوم مرداد ماه، ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه و ۱۴ شهریور ماه برای مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد، سراسری، کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شود.

  در روزهای اخیر و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، داوطلبان کنکور و آزمون‌های سراسری در فضای مجازی از وزیر بهداشت خواستند که زمان برگزاری آزمون‌ها به تعویق بیفتد.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *