×
×

خبرگزاری فرانسوی روایت می کند
روایت فرانسوی‌ها از وحشت‌صهیونیست‌ها

 • کد نوشته: 52760
 • ۱۴۰۳-۰۱-۲۶
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب و کار آنلاین از این خبرگزاری، ساکنان بیت المقدس پس از حملات پهپادی و موشکی بی‌سابقه ایران علیه (رژیم) اسرائیل در پناهگاه ها پنهان شدند...
  روایت فرانسوی‌ها از وحشت‌صهیونیست‌ها
 • تبلیغ هدفمند

  صهیونیست‌های ساکن سرزمین‌های اشغالی در مصاحبه با «خبرگزاری فرانسه» به وحشت حاکم بر شهر و شرایط دشوار و امنیتی پس از حمله موشکی ایران به رژیم اسرائیل اعتراف کردند.

  به گزارش بازار کسب و کار آنلاین از این خبرگزاری، ساکنان بیت المقدس پس از حملات پهپادی و موشکی بی‌سابقه ایران علیه (رژیم) اسرائیل در پناهگاه ها پنهان شدند.

  این گزارش افزود: در حالی که صدای مهیب انفجارها در سراسر این شهر به گوش می رسید ساکنان آب و مواد غذایی ذخیره می کردند.

  دانیال هاگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، به اسرائیلی‌ها هشدار داده است برای یافتن سرپناه آماده باشند.

  وی تاکید کرد: مهم نیست که تهدید از کجا باشد، وقتی زنگ خطر به صدا در می‌آید باید وارد پناهگاه شوید و دست‌کم ۱۰ دقیقه در آنجا بمانید.

  مایکل اوزان، دندانپزشک ۵۲ ساله ساکن سرزمین‌های اشغالی در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه با اشاره به این که روز پس از حمله، روز کاری نیست و همه چیز از جمله جلسات کاری و مدارس تعطیل خواهند بود گفت که انتظار دارد زندگی روزمره اش در روزهای آینده مختل شود.

  این گزارش از خالی شدن مغازه ها به دلیل هجوم اسرائیلی ها برای تامین آب و غذای خشک در شمال (سرزمین های اشغالی) خبر داده و نوشت: ساکنان شمال نیز برای حملات آماده شده اند.

  به گزارش بازار کسب و کار آنلاین، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

  در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

  نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *