×
×

در جلسه امروز هیات دولت مطرح شد؛
تاکیدمخبر بر زمینه‌سازی‌برای‌تقویت و ارتقای‌مشارکت‌مردم در انتخابات

 • کد نوشته: 53229
 • ۱۴۰۳-۰۳-۱۳
 • ۰
 • به گزارش بازار کسب و کار آنلاین، «محمد مخبر» سرپرست ریاست جمهوری در جلسه بعد از ظهر امروز -یکشنبه 13 خرداد 1403- هیات دولت با تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی به ملت ایران و همه دوست‌داران امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی، تصریح کرد: این روزها بسیار اندوهگین هستیم؛ از سویی فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ما را غمگین کرده و از سوی دیگر شهادت رئیس جمهور و ...
  تاکیدمخبر بر زمینه‌سازی‌برای‌تقویت و ارتقای‌مشارکت‌مردم در انتخابات
 • تبلیغ هدفمند

  سرپرست ریاست جمهوری با تاکید بر اهمیت بیش از پیش مشارکت بالا در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، راهبرد نظام و دولت را زمینه‌سازی برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در این رویداد ملی دانست.

  به گزارش بازار کسب و کار آنلاین، «محمد مخبر» سرپرست ریاست جمهوری در جلسه بعد از ظهر امروز -یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳- هیات دولت با تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی به ملت ایران و همه دوست‌داران امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی، تصریح کرد: این روزها بسیار اندوهگین هستیم؛ از سویی فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ما را غمگین کرده و از سوی دیگر شهادت رئیس جمهور و همراهانش و همچنین تداوم جنایات و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی با حمایت همه‌جانبه آمریکایی‌ها و برخی کشورهای غربی در غزه غم ما را مضاعف کرده است.

  سرپرست ریاست جمهوری از خداوند متعال درخواست کرد که گشایشی در مصائب مردم مظلوم و مقاوم غزه ایجاد کند تا این مردم با پیروزی بر دشمن خونخوار خود از مظالم رژیم غاصب صهیونیستی نجات یابند.

  وی در ادامه با اشاره به آغاز فرآیند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با تاکید بر اهمیت بیش از پیش مشارکت بالا در این دوره از انتخابات، راهبرد نظام و دولت را زمینه‌سازی برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در این رویداد ملی دانست و افزود: یکی از محورهای اصلی جلسات سران قوا که به طور مداوم به منظور هماهنگی امور مربوط به انتخابات برگزار می‌شود نیز برنامه‌ریزی لازم برای تمهید مقدمات و زمینه‌های تقویت و ارتقای مشارکت عمومی در انتخابات است.

  سرپرست ریاست جمهوری اظهار داشت: وزارت کشور و صدا و سیما اقدامات خود در این زمینه را آغاز کرده‌اند، اما لازم است برای انتخاباتی شدن فضا تلاش بیشتری صورت گیرد.

  #انتخابات

  #ایران

  #مردم

  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *