×
×

مدیرعامل توانیر:
«خودرو»، جایزه‌کاهش۱۰درصدی در مصرف‌برق

 • کد نوشته: 53232
 • ۱۴۰۳-۰۳-۱۳
 • ۰
 • نکته قابل تامل بازار کسب و کار نسبت به مدیریت و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی مردم انتظار دارند در این شرایط اقتصادی و هزینه‌های بالای لوازم برقی کم مصرف وزارت نیرو با در نظر گرفتن تسهیلات مناسب و در توان خرید مردم نسبت به ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد را در اختیار مردم قرار دهد تا نسبت به این مهم در کنار مدیریت مصرف مردم، مردم نیز از کالاهای استاندارد و کم مصرف نیز بهره مند شوند که قطعا اگر وزارت نیرو با ارائه طرحی اقدام به این عمل نماید مورد استقبال شهروندان نیز قرار خواهد گرفت...
  «خودرو»، جایزه‌کاهش۱۰درصدی در مصرف‌برق
 • تبلیغ هدفمند

  مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: مشترکان صنعت برق امسال اگر ۱۰ درصد مصرف خود را مدیریت کنند از جوایزی مثل «خودرو» برخوردار می‌شوند.

  به گزارش بازار کسب و کار، “مصطفی رجبی مشهدی” در گفت‌وگویی اظهار کرد: امسال مشترکانی که رعایت کنند، علاوه بر قبض رایگان از جوایز متعدد دیگری به‌قیدقرعه برخوردار خواهند شد.

  وی با اشاره به همکاری خوب مردم در ۲ سال گذشته با صنعت برق گفت: ۴۰ درصد مشترکان از پاداش برخوردار شدند و یک‌سوم نیز از قبض برق رایگان برخوردار شدند.

  وی ادامه‌داد: امسال با در نظر گرفتن جوایز علاوه بر پاداش‌های سال گذشته انتظار مشارکت بیشتر مردم در برنامه‌های مدیریت مصرف را داریم.

  رجبی مشهدی از اختصاص ۳۰۰ خودرو مثل دنا و تارا برای مشترکانی که صرفه‌جویی کنند خبر داد و گفت: علاوه بر اینها لوازم‌خانگی برقی کم‌مصرف و لوازم دیجیتال نیز جزو این جوایز است.

  ساعت اداری تغییر می‌کند

  وی در ادامه بیان‌داشت: امسال هم بر اساس مصوبه هیات وزیران ساعت کاری از نیمه خردادماه تا نیمه شهریور تغییر خواهد کرد.

  مدیرعامل توانیر افزود: این ساعت از ۶ صبح تا ۱۳ خواهد بودجه سبب خواهد شد تا به میزان یک‌هزار و ۵۰۰ مگاوات کاهش مصرف داشته باشیم.

  رجبی مشهدی در باره علت خاتمه ساعت کار از ساعت ۱۳ گفت: ساعت ۱۳ اوج مصرف بار شبکه است؛ بنابراین تعطیل‌شدن بخش اداری و خاموش‌کردن وسایل سرمایشی بسیار کمک خواهد کرد.

  وی میزان ناترازی برق در سال‌های گذشته را بین ۱۴ تا ۱۵ هزار مگاوات دانست و ادامه داد: امسال با اقدام‌های انجام شده این رقم به ۱۰ هزار مگاوات کاهش‌یافته است.

  مدیرعامل توانیر به‌اضافه شدن ۹ هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور اشاره کرد که سبب کاهش ناترازی منجر شده است.

  رجبی مشهدی خاطرنشان کرد: روند رشد مصرف بسیار شتابان است براین‌اساس بهینه‌سازی مصرف ضروری است.

  وی ادامه داد: روز گذشته میزان مصرف ۶۸ هزار مگاوات با رشد ۱۰ درصدی بود که رشد بالایی است و انتظار می‌رود با مشارکت مردم برق پایدار تأمین می‌شود.

  نکته قابل تامل بازار کسب و کار نسبت به مدیریت و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی مردم انتظار دارند در این شرایط اقتصادی و هزینه‌های بالای لوازم برقی کم مصرف وزارت نیرو با در نظر گرفتن تسهیلات مناسب و در توان خرید مردم نسبت به ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد را در اختیار مردم قرار دهد تا نسبت به این مهم در کنار مدیریت مصرف مردم، مردم نیز از کالاهای استاندارد و کم مصرف نیز بهره مند شوند که قطعا اگر وزارت نیرو با ارائه طرحی اقدام به این عمل نماید مورد استقبال شهروندان نیز قرار خواهد گرفت.

  لذا از مسئولین عزیز انتظار می رود تا با در نظر گرفتن تسهیلات ویژه امکانات و امتیازات لازم را به جای جایزه خودرو پاداش نقدی و یا هر چیز دیگری لوازم استاندارد با تولید داخل قرار دهد تا هم امتیازی باشد برای تولید کننده و ایجاد اشتغال و هم جایزه ای باشد برای خوش حسابی و مدیریت مصرف مردم در بهینه مصرف کردن انرژی

  مردم دنا و تارا و پراید و شاهین … نمی خواهند مردم برای مدیریت مصرف و بهینه مصرف کردن وسایل استاندارد و تولید داخل با تسهیلات ویژه می خواهند تا هم کمکی باشد به اقتصاد کشور هم مدیریت مصرف بهینه لازم است مسئولین هم در این راه در کنار مردم قدم بردارند و همراه مردم باشند چرا که مردم همانند مسئولین توانایی خرید محصولات با کیفیت خارجی را ندارند و در هزینه‌های روزمره شان همچون اجاره مسکن و خورد و خوراک و تامین مایحتاج زندگی مانده‌اند.

  مردم هم دوست دارند تا همانند شما مسئولین از امکانات و وسایل بهینه و کم مصرف استفاده کنند وسایلی همچون خودرو کم مصرف با تولید داخل و یا لوازم خانگی که می تواند کمکی برای تولید و اقتصاد و اشتغال مملکت باشد و مانع از فرار نیروی کار شود.

  نکته قابل تامل بازار کسب و کار آنلاین هم این است که مسئولین هم در کنار مردم مدیریت مصرف را در دستور کار خود داشته باشند و با در نظر گرفتن و قرار دادن تسهیلات و امکانات لازم مصرف را بهینه مدیریت و کنترل کنند.

  نویسنده: مهندس حمیدرضا محمدیاری
  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *