×
×

اهمیت حضور
چرا رأی بدهیم؟

 • کد نوشته: 53430
 • ۱۴۰۳-۰۳-۲۶
 • ۰
 • ترفندهای سفارت آمریکا در تهران برای عقیم کردن انقلاب مردمی ایران منجر به حمله دانشجویان به سفارت شیطان بزرگ شد و نهایتاً آمریکا و آمریکائیان بار سنگین خود را جمع کرده و راه فرار در پیش گرفتند.تمامی گروهک  های وابسته به شرق و غرب که سهم  خواه و مدعی انقلابی  گری بودند در معده مردم ایران هضم شدند و هر کدام پس از شکست  های پی  درپی به دیاری گریختند...
  چرا رأی بدهیم؟
 • تبلیغ هدفمند

  محمد عسلی – قیام و نهایتاً انقلاب اسلامی ایران چنان توفنده، غیرمنتظره و سرنوشت  ساز بود که در کنفرانس گواد لپ دست آمریکا و کشورهای صنعتی بزرگ اروپا را بالا برد و شاه را در بازی سیاست وابسته به غرب بازنده کرد.

  ترفندهای سفارت آمریکا در تهران برای عقیم کردن انقلاب مردمی ایران منجر به حمله دانشجویان به سفارت شیطان بزرگ شد و نهایتاً آمریکا و آمریکائیان بار سنگین خود را جمع کرده و راه فرار در پیش گرفتند.تمامی گروهک  های وابسته به شرق و غرب که سهم  خواه و مدعی انقلابی  گری بودند در معده مردم ایران هضم شدند و هر کدام پس از شکست  های پی  درپی به دیاری گریختند.

  در جنگ تحمیلی ۸ ساله صدام بعثی بر علیه ایران با چراغ سبز آمریکا در شرایطی که مسئولان انقلاب به پاکسازی و ترمیم ارتش مشغول بودند دشمن متجاوز و تا دندان مسلح موفق شد بخشی از شهرها و روستاهای مرزی ایران را به تصرف درآورد و تصور خام فتح اهواز و آبادان را در سر بپروراند اما با گذشت ۸ سال از جنگ و دلاوری  های جوانان پرشور و مکتبی ایران این جنگ برای صدام جز شکست و خفت و خواری حاصلی در پی نداشت تا آنجا که برای جبران شکست به کویت حمله  ور شد و ارتش آمریکا فرصت و بهانه یافت تا کویت را از چنگال و حلقوم صدام بیرون آورد و بر منابع نفتی آن مسلط شود. نتیجه آنکه جنگ خلیج فارس که توسط ناتو به رهبری آمریکا و همراهی انگلیس بر علیه صدام و عراق انجام شد عراق را پاک  باخته با خرابه  ای به  جا گذاشت که اگر حمایت  های اقتصادی و نظامی ایران نبود عراق از هضم رابع داعش می  گذشت و نامی از آن باقی نمی  ماند.

  تحریم  های همه جانبه آمریکا و دیگر کشورهای شرقی و غربی به بهانه فرآوری انرژی هسته  ای توسط ایران که هنوز هم کماکان ادامه دارد هر چند اقتصاد ایران را تضعیف نمود و فشار آن بر مردم سخت و دشوار بوده است اما مقاومت رهبر کبیر انقلاب اسلامی چه در دوران حیات حضرت امام راحل و چه در زمان طولانی رهبر معظم انقلاب اسلامی موجب شده است کشورهای اسلامی که در تیررس اسرائیل و آمریکا بوده و سالها به تسلیم و ذلت مجبور بوده  اند به بیداری و قیام برسند و از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران درس بگیرند.

  اینک پس از گذشت هفتاد و چند سال که از تجاوز اسرائیل غاصب به سرزمین مقدس فلسطین می  گذرد و اعراب در جنگ  های مختلف با شکست از اسرائیل میدان را خالی کردند، سوریه، عراق، یمن، لبنان و مردم فلسطین به رهبری حماس و با حمایت ایران اینک در طول قریب به ۹ ماه چنان ارتش رژیم صهیونیستی را در گرداب غزه به حالت چه کنم درآوردند که علیرغم کشتار قریب به ۴۰ هزار نفر زن و کودک و پیر و جوان غیرنظامی فلسطین هنوز نتوانسته  اند پرچم خود را برای پیروزی به اهتزاز درآورند و ایران با ارسال بیش از ۲۰۰ پهپاد و موشک بر فراز آسمان اسرائیل درسی به آنها و به دنیا داد که گویی هیچ متجاوزی حتی اگر زیر پرچم آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و دیگر کشورهای غربی باشد نمی  تواند از کمند انتقامجویی ایران خلاص شود.

  ایران امروز از گدارها و گذرگاه  های مخوف و بسیار سخت و طاقت  فرسا عبور کرده و اقتدار انقلابی خود را به جهانیان نشان داده است، گویی هیچ کشوری با چنین شرایطی نتوانسته است حتی برای یک روز یا یک هفته دوام آورد.

  این کشور و این ملت با تمامی سختی  های اقتصادی که از همه طرف مورد هجمه نظامی و تروریستی و جنگ رسانه  ای بوده است اینک برای انتخاب ریاست جمهور جدید در آزمونی دیگر قرار گرفته است. آزمونی که می  تواند با حمایت همه جانبه مردم با شرکت در انتخابات درسی تاریخی به تمامی مخالفان و دشمنان ایران و انقلاب بدهد. دور نیست که نتایج خون شهداء درخت پرباری شود که سر بر آسمان ساید و ایران و ایرانی در تاریخ، سرافزار و پیروز درسی سخت  تر به تمامی کشورهای متجاوز و استعمارگر دهند.

  ما در انتخابات با پشتوانه انقلابی و ذخائری شرکت می  کنیم که حاصل خون و مجاهدت صدها هزار شهید و جانباز و رزمنده است. البته با چشم باز و بینشی تجربه شده تا قوی‌ترین و آگاه  ترین گزینه را بر صدر قوه مجریه بنشانیم.

  نویسنده: محمد عسلی
  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *