×
×

ستاد انتخابات کشور
نمایندگان نامزدهاتاپایان‌اخذرای و شمارش در محل‌رای‌گیری میتوانندحضورداشته‌باشند

 • کد نوشته: 53509
 • ۱۴۰۳-۰۴-۱۴
 • ۰
 • به گزارش روز پنجشنبه بازار کسب و کار آنلاین از وزارت کشور، ستاد انتخابات کشور ششمین اطلاعیه خود را به موضوع نظارت حداکثری نامزدها بر فرایند اخذ رای در شعب و در زمان تجمیع آرا اختصاص داد...
  نمایندگان نامزدهاتاپایان‌اخذرای و شمارش در محل‌رای‌گیری میتوانندحضورداشته‌باشند
 • تبلیغ هدفمند

  ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد: نمایندگان نامزدها می‌توانند تا پایان زمان اخذ رای و شمارش و تنظیم صورت‌جلسات، بدون دخالت در امور اجرایی و نظارت در محل‌های رای‌گیری حضور داشته باشند و ممانعت از حضور آنها ممنوع بوده و جرم محسوب می‌شود.

  به گزارش روز پنجشنبه بازار کسب و کار آنلاین از وزارت کشور، ستاد انتخابات کشور ششمین اطلاعیه خود را به موضوع نظارت حداکثری نامزدها بر فرایند اخذ رای در شعب و در زمان تجمیع آرا اختصاص داد.

  در این اطلاعیه آمده است: به آگاهی هموطنان گرامی، نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و مسئولان ستادهای تبلیغاتی کشوری، استانی و شهرستانی آنها می رساند، در راستای تمهید مقدماتی اجرای ماده واحده قانون حضور نامزدها در شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و نظارت حداکثری نامزدها بر فرآیند اخذ رای در شعب اخذ رای و تجمیع آرای نامزدها در بخش ها، شهرستان ها و ستاد انتخابات کشور، در جمعه ۱۴۰۳/۴/۱۵ هر نامزد می تواند یک نفر نماینده به عنوان ناظر در هیات های اجرایی شهرستان، بخش و شعب اخذ رای ثابت و سیار و ستاد انتخابات کشور داشته باشد.

  این اطلاعیه می افزاید: این نمایندگان توسط نامزد مربوطه یا نماینده تام الاختیار ایشان از میان افراد داوطلب معرفی می شوند و می توانند تا پایان اخذ رای و شمارش و تنظیم صورت جلسات بدون دخالت در امور اجرایی و نظارت در محل های مذکور حضور داشته باشند و ممانعت از حضور آنها ممنوع بوده و جرم محسوب می شود.

  در این اطلاعیه تاکید شده است: کارت های صادر شده برای نمایندگان محترم نامزدها در شعب اخذ رای مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در مرحله دوم انتخابات نیز معتبر می باشد.

  مرحله دوم از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، فردا – جمعه ۱۵ تیر – در سراسر کشور برگزار می‌شود.

  نویسنده: مهندس حمیدرضا محمدیاری
  منبع: ستاد انتخابات کشور

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *