×
×

حاجی مشهدی مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان
خطاب به کارکنان‌مالیاتی، مودیان‌واصحاب رسانه

 • کد نوشته: 53552
 • ۱۴۰۳-۰۴-۱۷
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار بازار کسب و کار آنلاین در متن پیام آمده است؛ حماسه اقتصادی که هر ساله در موعد مقرر قانونی تبلور پیدا می کند، ماحصل همدلی، همراهی و همگامی اداره کل امور مالیاتی استان گلستان و مردم شریف گلستان، اتاق اصناف، اصحاب رسانه و دیگر دستگاه‎ها، تشکل ها که هر یک به نحوی با درک وضعیت موجود اقتصادی و با هدف دستیابی به افقی روشن و چشم اندازی پر امید، در تامین هزینه های استان سهیم و نقش‌‎آفرین می‎شوند...
  خطاب به کارکنان‌مالیاتی، مودیان‌واصحاب رسانه
 • تبلیغ هدفمند

  حاجی مشهدی مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان بمناسبت روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی، خطاب به کارکنان مالیاتی، مودیان و اصحاب رسانه پیامی صادر کرد.

  به گزارش خبرنگار بازار کسب و کار آنلاین در متن این پیام آمده است؛ حماسه اقتصادی که هر ساله در موعد مقرر قانونی تبلور پیدا می کند، ماحصل همدلی، همراهی و همگامی اداره کل امور مالیاتی استان گلستان و مردم شریف گلستان، اتاق اصناف ، اصحاب رسانه و دیگر دستگاه‎ها، تشکل ها که هر یک به نحوی با درک وضعیت موجود اقتصادی و با هدف دستیابی به افقی روشن و چشم اندازی پر امید، در تامین هزینه های استان سهیم و نقش آفرین می‎شوند.

  اوج جلوه‎گری این حماسه پرشکوه زمانی است که بیشترین مشارکت عمومی در پرداخت مالیات با والاترین حس همنوایی صورت می پذیرد.

  ۱۶ تیرماه مصادف با «روز مالیات» و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی است. برهه ای که جلوه بارز همت و اراده برای آبادانی، رفاه، توسعه و نیز خدمت به شهروندان استان از طریق تامین هزینه‎های جاری و عمرانی استان و کشور است.

  نیک می‎دانیم خدمت به مردم بالاترین عبادت است; خدمت به مردمانی که لایق بهترین‎ها هستند.

  پس چه زیباست که مالیات اسباب این خدمت رسانی است و چه نیکو که مسئولیت این امر مقدس بر عهده ماست اینجانب با تبریک ۱۶ تیرماه روز ملی مالیات، ضمن عرض خداقوت به همکاران خدوم و ارجمندم دراستان گلستان و قدردانی از خانواده‌های محترم آنان در همراهی همیشگی با این عزیزان، از همراهی و همدلی تمامی مودیان محترم مالیاتی در رأس همه ، اصناف، اشخاص حقوقی و تمامی مودیان محترم مالیاتی، که اداره کل امور مالیاتی گلستان را در تحقق اهداف یاری می‌نمایند، تقدیر و تشکر می‌ نمایم .

  نویسنده: سکینه جافرنوده
  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *