×
×

سرمایه‌گذاری ۲۴۰ میلیارد تومان در بخش صنعت در آذربایجان‌شرقی

 • کد نوشته: 6121
 • ۱۳۹۹-۰۵-۰۸
 • ۰
 • معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: در سال جاری بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان برای راه‌اندازی ۶۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان سرمایه‌گذاری شده است.
  سرمایه‌گذاری ۲۴۰ میلیارد تومان در بخش صنعت در آذربایجان‌شرقی
 • تبلیغ هدفمند

  معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: در سال جاری بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان برای راه‌اندازی ۶۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان سرمایه‌گذاری شده است.

  نادر اصغرپور افزود: راه اندازی این واحدها در راستای عمل به فرامین رهبری در سال جهش تولید انجام شده و با این اقدام برای یک هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.

  وی بیان اینکه عمده طرح های راه اندازی شده جدید در زمینه های ماشین آلات،  تجهیزات و وسایل نقلیه است،  اظهار داشت: برنامه های توسعه ای در حوزه صنعت و معدن تداوم دارد و تاکنون ۷۵ طرح توسعه در سال جاری در بخش صنعت اجرا شده است.

  معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: طرح های مذکور همسو با برنامه تعمیق و توسعه ساخت داخل بوده و آذربایجان شرقی با راه اندازی واحدهای جدید رتبه دوم را در بین استان ها به خود اختصاص داده است.

  سرمایه‌گذاری ۲۴۰ میلیارد تومان در بخش صنعت در آذربایجان‌شرقی
  سرمایه‌گذاری ۲۴۰ میلیارد تومان در بخش صنعت در آذربایجان‌شرقی

  اصغرپور، با اشاره به راه اندازی ۷۵ طرح توسعه واحدهای صنعتی دیگر در سطح استان با سرمایه گذاری بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان، ادامه داد: با سرمایه گذاری در این طرح ها برای بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.

  وی یادآوری کرد: عمده طرح های توسعه ای راه اندازی شده در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی، محصولات شیمیایی، لاستیک، پلاستیک، ماشین آلات و تجهیزات بوده که همسو با مزیت های نسبی و توانمندی های واحدهای صنعتی استان است.

  اصغرپور، با اشاره به اولویت سازمان صمت برای احیا و بازگرداندن واحدهای تعطیل و راکد به چرخه تولید، افزود: در این راستا ۳۰ واحد تولیدی در داخل شهرک های صنعتی استان برای حفظ اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر احیا و به چرخه تولید برگشتند.

  آذربایجان شرقی بیش از چهار هزار واحد تولیدی کوچک و بزرگ دارد.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *