×
×

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی
استان مرکزی آماده بهره‌برداری از۹طرح ورزشی است

 • کد نوشته: 6291
 • ۱۳۹۹-۰۵-۱۲
 • ۰
 • اراک - مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی ۹ طرح ورزشی در نقاط مختلف این استان به پایان رسیده و در هفته دولت امسال(دوم تا هفتم شهریورماه) به بهره‌برداری می‌رسند.
  استان مرکزی آماده بهره‌برداری از۹طرح ورزشی است
 • تبلیغ هدفمند

  اراک – مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی ۹ طرح ورزشی در نقاط مختلف این استان به پایان رسیده و در هفته دولت امسال(دوم تا هفتم شهریورماه) به بهره‌برداری می‌رسند.

  «عابد حقدادی» در این ارتباط افزود: سالن ورزشی طبقاتی و یک زمین چمن روستایی در شهرستان زرندیه و سالن ورزشی روستای روانج دلیجان از مهمترین طرح‌های ورزشی استان مرکزی است که همزمان با هفته دولت هره‌برداری می‌شوند.

  وی ادامه داد: همچنین زمین چمن مصنوعی فوتبال فجر، سالن چند منظوره و سالن ورزشی بدنسازی در شهرستان ساوه و پیست اسکیت مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن اراک نیز همزمان با هفته دولت بهره‌برداری می‌شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: مجموع اعتبار هزینه شده در طرح‌های مذکور بیش از ۱۱۲ میلیارد ریال برآورد می‌شود که بخشی از آن از محل اعتبارات استانی و بخشی نیز از طریق بخش خصوصی تامین شده است.

  حقدادی اظهار داشت: بهره‌برداری از طرح‌های ورزشی استان مرکزی ۹ فرصت شغلی مستقیم و ۱۸ فرصت شغلی غیرمستقیم به‌دنبال داشته است.

  وی اضافه کرد: ۱۱۱ طرح ورزشی نیمه‌تمام در استان مرکزی وجود دارد که تکمیل ۵۰ طرح تا پایان برنامه ششم توسعه(۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰) در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی قرار گرفته است.

  استان مرکزی آماده بهره‌برداری از۹ طرح
  استان مرکزی آماده بهره‌برداری از۹طرح ورزشی است

  مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با بیان اینکه رایزنی‌های لازم از سوی اداره کل ورزش و جوانان، مجمع نمایندگان و استاندار استان مرکزی با وزارت ورزش و جوانان برای جذب  اعتبارات انجام شده، اظهار داشت: از مجموع ۵۰ طرح نیمه کار ورزشی اولویت دار این استان ۳۳ طرح تکمیل شده و برهمین اساس بدهکاری‌های چشمگیری به پیمانکاران وجود دارد که باید پرداخت شود.

  حقدادی گفت: ۱۷ طرح اولویت‌دار ورزشی دیگر در استان مرکزی وجود دارد که تا پایان برنامه ششم توسعه تکمیل و در اختیار جامعه ورزش این استان قرار می‌گیرد و با بهره‌برداری از آنها پیش‌بینی می‌شود بیش از یک متر به سرانه ورزشی استان اضافه شود.

  بیش از ۸۰ هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده زیرنظر هیات‌های ورزشی استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *