افتتاح آشکده رونق اقتصادی به همراه دارد
افتتاح آشکده رونق اقتصادی به همراه دارد

نخستین آشکده تخصصی در گروه هتل های جهانگردی ‌ایران با حضور خانم کاوه معاون مالی اداری شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، استاندار گلستان و مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و مسئولین استانی افتتاح شد.  مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری گلستان نیز در حاشیه افتتاحییه نخستین آشکده هتل های ایران گفت: آشکده ای که با رویکرد جذب […]

نخستین آشکده تخصصی در گروه هتل های جهانگردی ‌ایران با حضور خانم کاوه معاون مالی اداری شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، استاندار گلستان و مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و مسئولین استانی افتتاح شد. 

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری گلستان نیز در حاشیه افتتاحییه نخستین آشکده هتل های ایران گفت: آشکده ای که با رویکرد جذب گردشگر و با استفاده از بافت سنتی در هتل ها اتفاق می افتد به خصوص هتل جهانگردی که در کنارش طبیعت زیبای ناهارخوران را دارد خیلی می تواند در جذب گردشگر موثر باشد و خوشبختانه با مدیریت صحیح هتل شاهد تحولات خوبی در حوزه جذب گردشگر در آن بوده ایم.

کریمی خاطرنشان کرد: اگر به دنبال پویایی و در واقع افزایش ضریب اشتغال هتل ها هستیم، لازمه اش اقدامات این چنینی است و توصیه می کنم به همه هتلدار ها در سطح استان گلستان چنین برنامه هایی را در دستور کار خود قرار دهند.

این مسئول تصریح کرد: این اولین پروژه است که در بین هتل های کشور به ویژه استان گلستان راه اندازی شده است.

وی افزود: پروژه هایی این چنینی در سطح استان در حال فعالیت هستند که بیشتر به صورت کافی شاپ هستند و خیلی با ساختار سنتی ما هماهنگ نیست. ولی عمدتاً بوم گردی های ما چنین ساختاری را دنبال می کنند.

  • نویسنده : هنگامه خاندوزی
  • منبع خبر : بازار کسب و کار