زنجیرقانون بردستان دوسارق
زنجیرقانون بردستان دوسارق
به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"مقصود رستگار" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلا و جواهرات در سطح شهرستان شیروان بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۲ نفر سارق سابقه دار و کشف ۵ فقره سرقت طلا و جواهرات بانوان به ارزش ۵ میلیارد ریال در شیروان خبر داد

زنجیرقانون بردستان دوسارق

به گزارش بازار کسب کار آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”مقصود رستگار” با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلا و جواهرات در سطح شهرستان شیروان بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی ابعاد سرقت های انجام شده توسط این افراد مشخص شد که این افراد با ورود مخفیانه به داخل منازل با توسل به زور طلا و جواهرات خانم ها را به سرقت می برده و بلافاصله از محل متواری می شدند.

وی با بیان اینکه در روند رسیدگی به پرونده ۵ نفر شاکی تا کنون شناسایی شدند، تصریح کرد: در نهایت بعد از شناسایی مخفیگاه متهمان با تلاش مستمر و بدون وقفه کارآگاهان ۲ نفر سارق سابقه دار دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ رستگار ادامه داد: متهمان در بازجویی های انجام شده به سرقت بیش از ۵ میلیارد ریال طلا و جواهرات بانوان اعتراف و بعد از معرفی به مراجع قضائی راهی زندان شدند.

وی با اشاره به اینکه در ادامه رسیدگی به این پرونده یک نفر مالخر نیز شناسایی و با سرعت عمل کارآگاهان دستگیر شد، گفت: انتظار ما از مردم عزیز این است که به توصیه های پلیس با جدیت توجه کرده و در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.