×
×

وامرهم شورا بینهم

 • کد نوشته: 2324
 • ۱۳۹۸-۱۰-۲۹
 • ۰
 • ۲۴ الی ۳۰ دی ماه را هفته شوراها در آموزش و پرورش نامگذاری کرده اند، شورایی متشکل از مسئولین و مردم که با مشارکت و خرد جمعی در عالی‌ترین سطح تصمیم‌گیری با بهره‌گیری از همه منابع و امکانات و تجهیزات برای حل مشکلات و ترقی و پیشرفت مسائل تعلیم و تربیت است.
  وامرهم شورا بینهم
 • تبلیغ هدفمند

  ۲۴ الی ۳۰ دی ماه را هفته شوراها در آموزش و پرورش نامگذاری کرده اند، شورایی متشکل از مسئولین و مردم که با مشارکت و خرد جمعی در عالی‌ترین سطح تصمیم‌گیری با بهره‌گیری از همه منابع و امکانات و تجهیزات برای حل مشکلات و ترقی و پیشرفت مسائل تعلیم و تربیت است.

  وامرهم شورا بینهم
  وامرهم شورا بینهم

  از آنجایی که مقام معظم رهبری فرمودند: «هیچ نهادی بالاتر از آموزش و پرورش نیست» وظیفه همه در هر پست و مسئولیت این است که توجه ویژه به این نهاد مقدس داشته باشند .

  از همینجا از همه اعضای این شورا به ویژه فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش امام جمعه محبوب و عضو شورای آموزش و پرورش تشکر کنم.

  توجه شما عزیزان و مخاطبین نشریه کسب و کار را به چند نکته جلب می کنم ۱ تصمیمات این شورا با نگاه کارشناسی و بر اساس منویات مقام معظم رهبری و سند تحول بنیادین می باشد.

  ۲ مردم خوب آزادشهر مشارکت بسیار خوب و ارزشمندی را با آموزش و پرورش داشتند که مبلغ حدود ۳میلیار ریال میزان کمک های مالی و مشارکت مردمی که از طرف خانواده ها و اولیا به عنوان یک بال اصلی این نهاد بوده است .

  ۳ تشکیل منظم جلسات شورای آموزش و پرورش و با بیش از ۷۰ مصوبه کیفی موجب کسب رتبه برتر این شهرستان در استان گردید.

  ۴ همکاری و هماهنگی با دیگر دستگاه‌ها و نهادها به ویژه شهرداری ها در برنامه که علاوه بر اینکه منجر به جذب مبلغ ۲ میلیارد ریال گردید از امکانات وظرفیت های دستگاه ها استفاده شد.

  ۵ افزایش ارتباط با انجمن اولیا و مربیان با شورای آموزش و پرورش و برگزاری جلسات و همایش های مختلف در راستای آموزش اولیا مسیر را برای همدلی بیشتر هموار کرد.

  ۶ اهتمام جدی بر شناساندن شورا از صدا و سیما فضای مجازی چاپ بنر و پوستر چاپ کتاب مصوبات و… داریم که امیدواریم موجب افزایش جلب مشارکت و در نهایت رضایت خداوند باشد.

  نویسنده: قربان علی بذرافشان
  منبع: مدیر و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *