بازگشایی راه۱۳۰روستای شیروان
بازگشایی راه۱۳۰روستای شیروان
به گزارش بازار کسب کار آنلاین حمید جوان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این مدت ۷۴۰ کیلومتر در ۱۷ محور روستایی بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه و همچنین ۹۰ کیلومتر جاده اصلی از شیروان به سمت بجنورد و شیروان به سمت فاروج در چندین نوبت بازگشایی شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شیروان گفت: راه ۱۳۰ روستای این شهرستان خراسان شمالی که در پی بارش برف و کولاک شدید اخیر بسته شده بود با تلاش راهداران شنبه شب بطور کامل بازگشایی شد.

بازگشایی راه۱۳۰روستای شیروان

به گزارش بازار کسب کار آنلاین حمید جوان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این مدت  ۷۴۰ کیلومتر در ۱۷ محور روستایی بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه و همچنین ۹۰ کیلومتر جاده اصلی از شیروان به سمت بجنورد و شیروان به سمت فاروج در چندین نوبت بازگشایی شد.

وی با بیان اینک تمامی راه های روستایی شهرستان هم اکنون باز و ترد در آن برقرار است گفت: برای بازگشایی راه های مزبور ۴۰۰ تن شن و نمک در قالب ۲۰ دستگاه کامیون استفاده شد که محور شیخ حسن در بخش قوشخانه شهرستان چندین مرتبه برف روبی و همچنین محورهای جاده های اصلی ۱۰ نوبت برفروبی انجام شد.

جوان افزود: در این مدت ۳۵ نفر از نیروهای راهداری با ۳۰ دستگاه کامیون سبک و سنگین مشغول عملیات برف روبی بودند که در برخی از مناطق ارتفاع برف به یک متر هم رسیده بود.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: امسال ۲ هزار تن مخلوط شن و نمک برای رفع یخبندان راه‌های ارتباطی این شهرستان در فصل بارش‌های زمستانی ذخیره شده است که این میزان برای بازگشایی۱۷ محور اصلی و فرعی به طول هزار و ۱۰۰ کیلومتر استفاده شده و  خواهد شد.

شیروان ۶۵۰ کیلومتر راه روستایی دارد که ۷۰ درصد آن مربوط به مناطق کوهستانی است که از کل راه های روستایی این شهرستان ۴۸۰ کیلومتر آسفالته است.