×
×

ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه بهشت رضا (ع)
مرده ای که در سردخانه بهشت رضا (ع) زنده شد

 • کد نوشته: 3098
 • ۱۳۹۹-۰۲-۳۰
 • ۰
 • یک زن 42 ساله لرستانی پس از زنده شدن دوباره در سردخانه بهشت رضا خرم آباد، به بیمارستان قلب شهید مدنی این شهر منتقل شد.
  مرده ای که در سردخانه بهشت رضا (ع) زنده شد
 • تبلیغ هدفمند

  یک زن ۴۲ ساله لرستانی پس از زنده شدن دوباره در سردخانه بهشت رضا خرم آباد، به بیمارستان قلب شهید مدنی این شهر منتقل شد.

  به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه بهشت رضا این شهر، بار دیگر نشان داد که حیات و ممات انسان‌ها، فقط بر اراده خداوندی استوار است.

  بر اساس این گزارش، زن ۴۲ ساله که با تشخیص کادر پزشکی به سردخانه بهشت رضا خرم آباد منتقل شده بود، پس از ساعت‌ها، زنده شد تا ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی به سرخط خبرهای رسانه‌های استان تبدیل شود.

  این در حالی است که عوامل پزشکی قانونی خرم آباد، صبح امروز و پس از گذشت ساعت‌ها از زمان مرگ این زن خرم آبادی، جهت معاینه جسد و صدور جواز دفن متوفی، به سردخانه بهشت رضا (ع) این شهر مراجعه می‌کنند که در بررسی پیکر زن ۴۲ ساله، متوجه وجود علائم حیاتی در وی می‌شوند.

  مرده ای که در سردخانه بهشت رضا (ع) زنده شد
  مرده ای که در سردخانه بهشت رضا (ع) زنده شد

  بلافاصله، پیکر نیمه‌جان زن ۴۲ ساله به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد منتقل می‌شود که با تلاش کادر درمانی، مرده‌ی زنده شده، به بخش آی.سی.یو انتقال می‌یابد.

  در همین رابطه، دکتر آرش امین متخصص قلب و عروق بیمارستان شهید مدنی خرم آباد به خبرنگار شاپورخواست، گفت: زن ۴۲ ساله خرم آبادی هم‌اکنون در حالت کما به سر می‌برد اما، دارای علائم حیاتی است.

  زنده شدن زن خرم آبادی پس از ۱۶ ساعت انتظار در سردخانه بهشت رضا

  وی، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیمار حدود ۱۶ ساعت در سردخانه بهشت رضا نگهداری شده، در تلاش هستیم که زندگی دوباره به وی بازگردد.

  منبع: پایگاه خبری شاپورخواست

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *