×
×

کشف تخلف در فروش
۸ میلیارد ریال تخلف در یکی از شرکتهای فروش بتن آماده

 • کد نوشته: 3330
 • ۱۳۹۹-۰۳-۰۷
 • ۰
 • معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان گفت:حضور بموقع بازرسان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان منجر به کشف تخلف 8 میلیارد ریالی در یکی از شرکتهای فروش بتن آماده در شهرستان گرگان شد.
  ۸ میلیارد ریال تخلف در یکی از شرکتهای فروش بتن آماده
 • تبلیغ هدفمند

  معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان گفت:حضور بموقع بازرسان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان منجر به کشف تخلف ۸ میلیارد ریالی در یکی از شرکتهای فروش بتن آماده در شهرستان گرگان شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ،علی اصغر اصغری با اعلام خبر فوق از اهمیت عملکرد بازرسان در بررسی گزارشات دریافتی و شکایات مطروحه و همچنین حضور موثر آنها در سطح بازار و جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی و برخورد قاطع با متخلفات صنفی خبر داد.

  وی عملکرد بازرسان را گامی موثر در حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان داخلی دانست و حضور بازرسان را نقطه ی عطفی برای کاهش آمار تخلفات صنفی عنوان نمود.

  وی در ادامه گفت،در همین راستا و در پی دریافت گزارش کتبی یکی از شهروندان مبنی بر بروز تخلفات احتمالی در یکی از شرکتهای فروش بتن آماده در شهرستان گرگان تیمی از بازرسین بمنظور رسیدگی و بررسی موضوع اعزام شدند.

  وی افزود، پس از بازرسیهای بعمل آمده و بررسی مدارک و مستندات موجود توسط بازرسان این سازمان، تخلف تقلب در کسب شرکت مورد نظر در خصوص فروش بتن آماده برای اجرای پروژه ساختمانی در شهرستان گرگان محرز و پرونده تخلف این شرکت به مبلغ ۸ میلیارد و۷۴۱میلیون و ۳۰۰ هزار ریال تشکیل و جهت صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.

  معاون بازرسی سازمان همچنان با تاًکید بر حساسیت شرایط کنونی بازار از تمامی مدیران شرکتها خواست تا با رعایت قوانین و مقررات مصوب، دستورالعملهای مربوط به ارائه خدمات را رعایت نموده و در ارائه خدمات مفید و به موقع به مشتریان کوشا باشند.

  وی همچنین سامانه تلفنی ۱۲۴ را پل ارتباطی بین شهروندان و بازرسان این سازمان دانست و از تمامی شهروندان محترم در سراسر شهرهای استان خواست تا با مشاهده هر گونه تخلف احتمالی مورد راسریعاً به بازرسان این سازمان گزارش نموده تا سریعاً مورد رسیدگی قرار گیرد.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *