×
×

مدیر کل اوقاف و امور خیریه
خانه دار شدن خادمین بقاع متبرکه گلستان

 • کد نوشته: 3385
 • ۱۳۹۹-۰۳-۰۹
 • ۰
 • مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت که امسال خادمین بقاع متبرکه این استان طبق توافق صورت گرفته با بنیاد انقلاب اسلامی مسکن استان از تسهیلات مسکن ارزان قیمت برخوردار و صاحب‌خانه خواهند شد.
  خانه دار شدن خادمین بقاع متبرکه گلستان
 • تبلیغ هدفمند

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت که امسال خادمین بقاع متبرکه این استان طبق توافق صورت گرفته با بنیاد انقلاب اسلامی مسکن استان از تسهیلات مسکن ارزان قیمت برخوردار و صاحب‌خانه خواهند شد.

  حجت الاسلام روح اله سلیمانی فرد اظهار داشت: در گلستان یک هزار و ۴۰۰ خادم فعال در مساجد و اماکن متبرکه زیر پوشش این اداره کل وجود دارد که پیش بینی می شود ۵۰۰ تن از آن ها از طرح مسکن ارزان قیمت استفاده کنند.

  وی گفت: کار نامنویسی از خدام واجد شرایط برای استفاده تسهیلات مسکن ارزان قیمت بنیاد مسکن آغاز شده و افراد شرایط می توانند به ادارات اوقاف و امور خیریه در شهرستان ها مراجعه کنند.

  به گفته وی، اولویت برخورداری از وام مسکن ۴۰۰ میلیون ریالی با مزایای سه سال تنفس، سود چهار درصد و بازپرداخت ۱۵ ساله و به همراه ۲۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض، با خدام ساکن در مناطق روستایی است.

  حجت الاسلام سلیمانی فرد اضافه کرد: علاوه بر این، در ساخت خانه از تهیه نقشه و نظارت رایگان مهندسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بهره مند خواهند شد.

  در گلستان با یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت متشکل از اقوام و مذاهب مختلف بیش از دو هزار و ۴۰۰ مسجد، حسینیه و تکایا و ۱۲۳ بقعه متبرکه وجود دارد.

  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *