تشدید نظارت شبانه‌روزی بر تاسیسات گردشگری خراسان شمالی
تشدید نظارت شبانه‌روزی بر تاسیسات گردشگری خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از تشدید بازدیدهای نظارتی بر تاسیسات گردشگری استان خبر داد. علی مستوفیان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با شروع سفرهای نوروزی و آغاز به کار ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران ورودی به […]

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از تشدید بازدیدهای نظارتی بر تاسیسات گردشگری استان خبر داد.

علی مستوفیان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با شروع سفرهای نوروزی و آغاز به کار ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران ورودی به استان، نظارت بیشتری بر فعالیت تاسیسات گردشگری انجام می‌شود.

مستوفیان با اشاره به قرارگیری خراسان شمالی بین دو قطب مهم گردشگری و زیارتی شمال و شمال شرق کشور ادامه داد: از این رو همه ساله شاهد ورود مسافران و گردشگران بی‌شماری به استان هستیم که باید با ایجاد زیرساخت های لازم، ماندگاری مسافر در استان را افزایش دهیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی افزود: در این بازدیدها به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب به گردشگران و مسافران، نحوه ارائه خدمات مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی شامل نمازخانه ها، سرویس‌های بهداشتی، بهداشت محیط، غرفه‌های فروش مواد غذایی، سالن‌ها و… مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، سلامت مسافران و ارائه مواد غذایی و خوراکی بهداشتی و سالم از اولویت‌های اصلی و مورد توجه ویژه در برنامه‌های ستاد خدمات سفر در نوروز ۱۴۰۲ است.

انتهای پیام