۲ شهرستان خراسان شمالی در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفتند
۲ شهرستان خراسان شمالی در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفتند

ایسنا/خراسان شمالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از قرار گرفتن دو شهرستان خراسان شمالی در وضعیت آبی کرونایی خبر داد. دکتر جواد شاهین فر در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طبق آخرین فهرست رنگ‌بندی کرونایی شهرها که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد؛ اکنون دو شهرستان گرمه و […]

ایسنا/خراسان شمالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از قرار گرفتن دو شهرستان خراسان شمالی در وضعیت آبی کرونایی خبر داد.

دکتر جواد شاهین فر در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طبق آخرین فهرست رنگ‌بندی کرونایی شهرها که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد؛ اکنون دو شهرستان گرمه و راز و جرگلان در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

وی با بیان اینکه جاجرم نیز از زرد به نارنجی تغییر رنگ داده است، عنوان کرد: پیش از این شهرستان مانه و سملقان در وضعیت نارنجی و پر خطر کرونایی قرار داشت، اما در جدید ترین رنگ بندی، این شهرستان و شهرستان‌های بجنورد، شیروان، اسفراین و فاروج در وضعیت زرد قرار دارند.

وی با اشاره به ثبات نسبی وضعیت کرونا در استان، تأکید کرد: همچنان زدن ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی توصیه می‌شود زیرا سهل انگاری و عادی انگاری‌ها عامل شیوع این بیماری است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به تکمیل واکسیناسیون کرونا نیز تأکید کرد.

انتهای پیام