×
×

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان
۱۸۰۰کمک هزینه ازدواج به مددجویان گلستانی اهداء شد

 • کد نوشته: 3721
 • ۱۳۹۹-۰۳-۱۸
 • ۰
 • عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: سال گذشته ۱۸۰۰ جوان نیازمند گلستانی با دریافت کمک هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند.
  ۱۸۰۰کمک هزینه ازدواج به مددجویان گلستانی اهداء شد
 • تبلیغ هدفمند

  عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: سال گذشته ۱۸۰۰ جوان نیازمند گلستانی با دریافت کمک هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند.

  وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد درکمک به امر ازدواج نیازمندان افزود: این نهاد از سال های قبل برنامه وسیعی برای تأمین بخشی از هزینه های ازدواج در خانواده های نیازمند با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده تدارک دیده است.

  وی افزود: در سال گذشته هزار و ۸۰۰ مورد کمک هزینه ازدواج به جوانان، با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان به زوج های تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شد.

  بابایی با اشاره به پشت نوبتی ۴۰۰ زوج جوان متقاضی دریافت کمک هزینه جهیزیه ، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت تورمی سال های اخیر، بیشتر کمک‌های انجام شده این نهاد در قالب هدیه‌ای برای تشویق به امر مقدس ازدواج است که امیدورایم با کمک خیران نیکوکار بتوانیم در تسهیل مقوله ازدواج آسان که مورد تاکید دین مبین اسلام است گام های موثری برداریم.

  مدیرکل کمیته امداد استان گلستان بیان کرد: کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می تواند در پایداری زندگی زوج های جوان و کاهش آسیب های اجتماعی مؤثر باشد.

  مدیرکل کمیته امداد استان گلستان افزود: خیران و نیکوکاران می توانند برای مشارکت در امر خداپسندانه تأمین جهیزیه نوعروسان با این نهاد همکاری کنند.

  بابایی بیان کرد:پرداخت کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و جهیزیه ازدواج مجدد بانوان و تسهیلات قرض‌الحسنه به زوج های جوان و پرداخت تسهیلات اشتغال به دامادان برای ایجاد اشتغال از اهم برنامه‌های کمیته امداد استان در راستای تسهیل ازدواج مددجویان است.

  وی همچنین ارائه بسته‌های تشویقی و مساعدت در زمینه ازدواج جوانان و برگزاری دوره های آموزشی منسجم و هدفمند ۱۶ ساعته برای انجام مشاوره‌های تخصصی قبل و بعد از ازدواج همسران جوان و دختران در آستانه ازدواج از سایر برنامه‌های کمیته امداد در راستای تسهیل و تحکیم ازدواج مددجویان است.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *