آبگرفتگی ۴۰۰ واحد مسکونی در سیلاب بجنورد
آبگرفتگی ۴۰۰ واحد مسکونی در سیلاب بجنورد

ایسنا/خراسان شمالی به گفته مدیرعامل آتش نشانی بجنورد، بارش رگباری باران طی شب گذشته در مرکز استان سبب آبگرفتگی معابر و همچنین ورود آب به ۴۰۰ واحد مسکونی شد. محمدحسن صحراگرد در گفت و گو با ایسنا، بیشترین مشکل آبگرفتگی را مربوط به کلاته محمدعلی پهلوان بجنورد دانست و اظهار کرد: بارندگی‌ رگباری شامگاه دیشب […]

ایسنا/خراسان شمالی به گفته مدیرعامل آتش نشانی بجنورد، بارش رگباری باران طی شب گذشته در مرکز استان سبب آبگرفتگی معابر و همچنین ورود آب به ۴۰۰ واحد مسکونی شد.

محمدحسن صحراگرد در گفت و گو با ایسنا، بیشترین مشکل آبگرفتگی را مربوط به کلاته محمدعلی پهلوان بجنورد دانست و اظهار کرد: بارندگی‌ رگباری شامگاه دیشب پنجشنبه موجب آبگرفتگی ۴۰۰ منزل مسکونی در نقاط حاشیه‌ای مرکز خراسان شمالی به ویژه کلاته محمدعلی پهلوان شده و مشکلاتی را برای اهالی آن به وجود آورد.

وی خاطرنشان کرد: مشکل آبگرفتگی منازل منطقه حاشیه ای محمدعلی پهلوان به قدری بود که ۲۰ درصد از منازل مسکونی این منطقه دچار نفوذ آب شد و آبگرفتگی در حدود ۳۰۰ منزل مسکونی اتفاق افتاد که ماموران آتش نشانی برای کمک به خانواده ها در محل حضور یافتند.

مدیرعامل آتش نشانی بجنورد افزود: همچنین ۱۰۰ منزل مسکونی نیز در روستای الله وردی‌خان بجنورد دچار آبگرفتگی شد که با کمک آتش‌نشانان و اهالی منطقه، اقدامات لازم و همچنین تخلیه آب انجام گرفت.

صحراگرد با بیان اینکه مشکل آب‌گرفتگی در هسته مرکزی شهر کم بود، ادامه داد: در حاشیه شهر علاوه بر منازل، شمار بسیار زیادی از واحدهای تجاری دچار آبگرفتگی شدند.

به گزارش ایسنا، این بارندگی طی شب گذشته در مناطق حاشیه ای از جمله جوادیه، باقرخان و صندل آباد نیز سبب نفوذ و ورود روان آب به منازل شده بود. به طور کلی نیز مناطق جنوب شهر بیشتر با آبگرفتگی مواجه بودند.

بارش باران شب گذشته خراسان شمالی را فرا گرفت و موجب آبگرفتگی معابر شهر بجنورد شد و در اراضی و مزارع کشاورزی شهرستان‌های جاجرم، شیروان و بجنورد خسارت به بار آورد.

بارش تگرگ در جاجرم و دهستان تکمران شیروان بیشترین خسارت را به کشاورزان زد که میزان آن در دست بررسی است.

انتهای پیام