شروع به کار مراکز اهدای خون شهرستان های فاروج و آشخانه همزمان با آغاز هفته سلامت
شروع به کار مراکز اهدای خون شهرستان های فاروج و آشخانه همزمان با آغاز هفته سلامت

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی از آغاز به کار مراکز اهدای خون شهرستان های فاروج و آشخانه خبر داد. هادی نوری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش درخواست های مردمی جهت افتتاح مرکز اهدای خون در این دو شهرستان اظهار کرد: اهداکنندگان فاروج و آشخانه بخش بزرگی از اهداکنندگان […]

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی از آغاز به کار مراکز اهدای خون شهرستان های فاروج و آشخانه خبر داد.

هادی نوری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش درخواست های مردمی جهت افتتاح مرکز اهدای خون در این دو شهرستان اظهار کرد: اهداکنندگان فاروج و آشخانه بخش بزرگی از اهداکنندگان استان را تشکیل می دهند.

وی اظهار کرد: از آنجایی که سلامت اهداکنندگان همانند گیرندگان خون حائز اهمیت است و همچنین پیرو آمار و درخواست ها طی سال گذشته؛ در تلاش بودیم تا برای جلوگیری از رفت و آمد اهداکنندگان در جاده، مراکز اهدای خون در این دو شهرستان همزمان با هفته سلامت فعال شود.

نوری ضمن تقدیر از پیگیری اهداکنندگان گفت: مرکز اهدای خون آشخانه یکشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۳ به اهداکنندگان خون خدمت ارائه می کند.

به گفته وی مرکز اهدای خون فاروج نیز سه شنبه هر هفته از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ آماده حضور اهداکنندگان خیرخواه این شهرستان ها خواهد بود.

 نوری با اشاره به استقبال مردم نوع دوست اسفراین در مرکز اهدای خون این شهرستان خاطرنشان کرد: یک روز دیگر به روزهای کاری مرکز اهدای خون این شهرستان اضافه خواهد شد که از هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ این اتفاق رقم خواهد خورد و روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه امر خونگیری انجام می شود.

وی بیان کرد: همچنین شیفت عصر مرکز اهدای خون بجنورد نیز به عصر پنج شنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ انتقال یافت.

انتهای پیام