×
×

فعالیت های بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نقش کلیدی برای نسل جوان دارد

 • کد نوشته: 37385
 • ۱۴۰۲-۰۲-۱۲
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: فعالیت های بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نقش کلیدی برای نسل جوان دارد. محمدرضا حسین نژاد در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس اظهار کرد: در خراسان شمالی پیگیری های خوبی برای ساخت و تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس […]

  فعالیت های بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نقش کلیدی برای نسل جوان دارد
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: فعالیت های بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نقش کلیدی برای نسل جوان دارد.

  محمدرضا حسین نژاد در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس اظهار کرد: در خراسان شمالی پیگیری های خوبی برای ساخت و تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس انجام شده است.

  وی افزود: در این ارتباط در سفر رییس جمهور به استان اعتباراتی نیز برای تکمیل آن اختصاص پیدا کرده است.

  حسین نژاد ادامه داد: امروز اگر می بینیم هجمه دشمنان هجمه فرهنگی است به این علت است که دشمن ظرف را با مظروف می خواهد.

  وی بیان کرد: امروز دشمن بر روی مغز و فکر کار می کند و می خواهد مغزها را به همراه همان سرزمین از آن خود کند و این امر به معنای تصرف بدون فکر است.

  نماینده عالی دولت در استان گفت: خراسان شمالی با وجود اینکه دو هزار کیلومتر با جبهه فاصله داشت اما تمامی شهیدان این استان در حالت دفاع و در رزم شهید شده اند.

  وی خاطرنشان کرد: امروز بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نقش کلیدی را برای نسل جوان که دفاع مقدس و جان فشانی های انجام شده را درک نکرده اند، دارد.

  گفتنی است در این آیین از زحمات امیر محمد نجاتی تقدیر شد و سرهنگ الهی راد به عنوان مدیر کل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس معرفی شد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *