شیروان صاحب خانه بوکس شد
شیروان صاحب خانه بوکس شد

ایسنا/خراسان شمالی امروز پنجشنبه طی آیینی با حضور شماری از مسئولان استان و ورزشکاران شهرستان، خانه بوکس شیروان با مساحت ۸۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال که از سال ۸۹ آغاز شده بود، افتتاح و مورد بهره برداری ورزشکاران قرار گرفت. به گزارش ایسنا، این پروژه جزو سالن های سقف […]

ایسنا/خراسان شمالی امروز پنجشنبه طی آیینی با حضور شماری از مسئولان استان و ورزشکاران شهرستان، خانه بوکس شیروان با مساحت ۸۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال که از سال ۸۹ آغاز شده بود، افتتاح و مورد بهره برداری ورزشکاران قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، این پروژه جزو سالن های سقف کوتاه تشکی بوده که برای انجام ورزش هایی همچون بوکس و ورزش های رسمی، ووشو و بدنسازی ساخته شد. این در حالی است که بوکسورهای شیروانی با استعداد و انگیزه بالایی که دارند تاکنون در سطح کشور، استان و شهرستان به نشان های خوبی دست یافتند و از جمله آن ها می توان به علی بهجتی، محمدعلی مجرب، امین صحرایی، جواد چشمه سیما و… اشاره کرد.

مهدی شعبانی رئیس اداره ورزش و جوانان شیروان در این خصوص گفت: خانه بوکس یکی از نیازهای ضروری این رشته در شهرستان بود تا ورزشکاران بوکس بتوانند با آرامش کامل و انگیزه بیشتر استعدادهای خود را بروز دهند.

دولت اسماعیل زاده فرماندار شیروان نیز در این آیین با بیان اینکه هرگونه هزینه در ورزش، سرمایه گذاری برای سلامت جامعه است و نشاط مردم را به دنبال دارد بیان کرد: شیروان همواره یکی از شهرستان های مطرح در کشور و استان بوده است و ورزشکاران بوکس شیروانی در تیم های مختلف از جایگاه مناسب برخوردارند.

نماینده عالی دولت در شیروان با اشاره به اینکه نقش ورزش در دنیا بر کسی پوشیده نیست، افزود: ورزشکاران منطقه همیشه در مسابقات با اقتدار ظاهر شده‌اند.

خبرنگار: غلامرضا مینا

انتهای پیام