افزایش مطالبات بانک کشاورزی خراسان شمالی
افزایش مطالبات بانک کشاورزی خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی از افزایش مطالبات بانک کشاورزی در این استان خبر داد. محمود سید الحسینی در گفت و گو با ایسنا، تاکید کرد: عدم پرداخت این مطالبات از سوی کشاورزان سبب می شود تا منابع بانک کاهش یابد در نتیجه امکان پرداخت تسهیلات به سایر طرح ها بسیار سخت […]

ایسنا/خراسان شمالی مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی از افزایش مطالبات بانک کشاورزی در این استان خبر داد.

محمود سید الحسینی در گفت و گو با ایسنا، تاکید کرد: عدم پرداخت این مطالبات از سوی کشاورزان سبب می شود تا منابع بانک کاهش یابد در نتیجه امکان پرداخت تسهیلات به سایر طرح ها بسیار سخت تر و یا طولانی تر شود.

وی با اشاره به اینکه میزان مطالبات بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری نیز بیشتر شده است، گفت: متاسفانه بروز حوادث طبیعی همچون سیل، خشکسالی و … سبب شده تا کشاورزان و دامداران متضرر شوند و همین ضرر و زیان سبب شده تا آن ها نتوانند بدهی های خود را در موعد مشخص شده به بانک پرداخت کنند.

سیدالحسینی افزود: از سوی دیگر تصویب قانون بند دال از سوی مجلس نیز موجب شده تا کشاورزان بدهی خود را پرداخت نکنند.

وی ادامه داد: طرح های کشاورزی در این استان کوچک بوده و معمولا به تسهیلات آنچنانی نیاز ندارد و برای اجرای هر طرح حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است که با پرداخت مطالبات می توان طرح های بیشتری را اجرا و اشتغال بیشتری را ایجاد کرد.

انتهای پیام