×
×

امام جمعه بجنورد:
شهرداران بفکر ورزش بانوان باشند

 • کد نوشته: 4166
 • ۱۳۹۹-۰۳-۳۱
 • ۰
 • امام بجنورد و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شهرداران استان باید مکان‌های مناسبی را برای ورزش بانوان ساماندهی و آماده کنند تا آنان بتوانند بدون دغدغه در آن به فعالیت ورزشی بپردازند.
  شهرداران بفکر ورزش بانوان باشند
 • تبلیغ هدفمند

  امام بجنورد و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شهرداران استان باید مکان‌های مناسبی را برای ورزش بانوان ساماندهی و آماده کنند تا آنان بتوانند بدون دغدغه در آن به فعالیت ورزشی بپردازند.

  حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های این هفته نماز جمعه مرکز استان خراسان شمالی با تبریک زادروز فرخنده حضرت معصومه (س) و روز دختر، افزود: دختران ما نعمت هایی هستند که خداوند به ما عطا کرده و باید محفوظ بمانند نه اینکه در کوچه و خیابان در معرض چشم ناپاک و نگاه های مسموم نامحرمان باشند.

  وی تاکید کرد: ضروری است شهرداری ها فضاهایی سالم و امن در شهرها ایجاد کنند که بانوان بتوانند به راحتی و در کمال آرامش در آن به فعالیت ورزشی از جمله دوچرخه سواری بپردازند.

  شهرداران بفکر ورزش بانوان باشند
  شهرداران بفکر ورزش بانوان باشند

  وی از حضرت فاطمه معصومه (س) به عنوان بهترین الگو برای بانوان یاد کرد و اظهار داشت: دشمنان ما زنان و خانواده ها را هدف قرار داده اند تا دختران عفیف و باحیا و خانواده های ما را از راه خارج کند و بر ماست تا از خانواده و زنان خود حمایت کرده و در برابر نیات شیطانی دشمن هوشیار باشیم.   

  رییس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی و نظام اسلامی که از خانواده در چهارچوب دین می ترسند، زنان، دختران و مادران ما را هدف هجمه خود قرار داده اند تا نهاد خانوده را، که به این بانوان باحیا و عفیف تکیه دارد،  به نابودی بکشانند.

  حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به برخی احادیث در فضیلت دختران افزود: دختران و زنان جامعه اگر عفت، حیا و حجاب را رعایت کنند در زمره فرشتگان قرار می‌گیرند.  

  عدالت در جذب نیروهای حق التدریسی آموزش و پرورش 

  امام جمعه بجنورد با اشاره به برکات سفر وزیر آموزش و پرورش به استان و خبر وی از جذب ۲۵ هزار نیروی حق التدریسی به بدنه این وزارتخانه، گفت: وزیر آموزش و پرورش وعده این امر را در سفر خود به خراسان شمالی داد که امیدواریم جذب این افراد براساس عدالت باشد و فقط نور چشمی ها دیده نشوند و افراد شایسته به حق خودبرسند .

  حجت الاسلام یعقوبی افزود: جای امید است که این سفر و همه سفرهای مقامات کشوری به استان همراه با خیرو برکت و پیشرفت برای استان و باز شدن گره های مشکلات استان باشد.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *