دولت مصمم است مالیات ها را از اقشار متوسط حذف کند
دولت مصمم است مالیات ها را از اقشار متوسط حذف کند

ایسنا/خراسان شمالی رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور اظهار کرد: فرار مالیاتی یکی از مشکلاتی بوده که در گذشته وجود داشته اما امروز درآمدها از مالیات افزایش داشته و دولت مصمم است مالیات ها را از اقشار متوسط حذف کند. حجت الاسلام حسن درویشیان در سفر خود به خراسان شمالی در هفتم مرداد ماه و […]

ایسنا/خراسان شمالی رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور اظهار کرد: فرار مالیاتی یکی از مشکلاتی بوده که در گذشته وجود داشته اما امروز درآمدها از مالیات افزایش داشته و دولت مصمم است مالیات ها را از اقشار متوسط حذف کند.

حجت الاسلام حسن درویشیان در سفر خود به خراسان شمالی در هفتم مرداد ماه و در دیدار با نماینده ولی فقیه خراسان شمالی اظهار کرد: تفاوت این دولت با قبل این است که در میدان است و به برخی استان ها سفرهای متعدد داشته و به شدت پیگیر امور است و این پیگیری را از سایر مسئولان اجرایی و مسئولان استانی نیز انتظار دارند.

وی افزود: بسیاری از امور را رئیس جمهور شخصا پیگیری می کنند و اخیرا دوازدهمین جلسه شورای مسکن برگزار شد که نشانه پیگیری گسترده امور است.مردمی، در میدان بودن و پیگیری امور از ویژگی های این دولت است.

وی ادامه داد: ۵۰ جلسه شورای عالی که سال ها جلسه ای نداشته اند در این دولت احیا شده و گاهی چندین جلسه برگزار شده است.

وی رئیس جمهور را مدیر میدان توصیف کرد و افزود: مردمی بودن، در میدان بودن و پیگیر بودن از امتیازات رئیس جمهور است.

درویشیان در خصوص وجود برخی مشکلات نیز افزود: رفع برخی مشکلات انباشته و فراوان از قبل، کار سختی است اما حجم فعالیت ها و کار دولت و پیگیری ها، زیاد است و شاید در امور تاخیر وجود داشته باشد اما گشایش ها با افزایش درآمدهای دولت در انجام پروژه ها موثر خواهد بود.

وی گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام، از اهتمام این دولت است و  این دولت همت دارد وعده ها را عملیاتی کند و تاخیرها علت بر عدم انجام نیست.

وی، اصلاح نظام بودجه، افزایش اختیارات استانداران در مواردی که نیاز نیست ستاد کشوری ورود کند را نیز از برنامه های دولت خواند و آن را در تسهیل امور موثر دانست.

درویشیان بیان کرد: مصوبات استان خراسان شمالی را بررسی کردیم؛ تخصیص ها در حد انتظار نیست و استاندار و اینجانب پیگیری خواهیم کرد.

محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت مسکن استان، مصوبات سفر، وضعیت راه ها، کشاورزی استان و … را ارائه کرد  و خواستار کمک حوزه ریاست جمهوری در پیشبرد امور شد.

وی تاکید کرد: مهمترین خواسته ما تخصیص اعتبارات بیشتر برای اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری است.

انتهای پیام