×
×

مراوه‌تپه آرامترین شهرستان مرزی کشور است

 • کد نوشته: 44014
 • ۱۴۰۲-۰۶-۱۰
 • ۰
 • لقمان قربانی فرماندار در دیدار با رئیس دادگستری و جانشین فرمانده سپاه این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت افزود: امنیت موجود حاصل زحمات مدیریت شورای تامین است. فرماندار شهرستان مراوه‌تپه گفت: محرومیت‌های غیرقابل کتمان هم در شهرستان وجود دارد که میراث ادوار گذشته بوده و به لطف خداوند و با نگاه محرومیت زدایی دولت سیزدهم […]

 • تبلیغ هدفمند

  مراوه‌تپه آرامترین شهرستان مرزی کشور است

  لقمان قربانی فرماندار در دیدار با رئیس دادگستری و جانشین فرمانده سپاه این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت افزود: امنیت موجود حاصل زحمات مدیریت شورای تامین است.

  فرماندار شهرستان مراوه‌تپه گفت: محرومیت‌های غیرقابل کتمان هم در شهرستان وجود دارد که میراث ادوار گذشته بوده و به لطف خداوند و با نگاه محرومیت زدایی دولت سیزدهم و مساعدت استاندار محترم در حال حل شدن است.

  وی افزود، فاز اول ساختمان فنی و حرفه‌ای این شهرستان بعد از ۱۲ سال از بلاتکلیفی در آمده و فاز دوم‌ آن نیز در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

  قربانی با اشاره به اعزام کاروان اهل سنت این شهرستان به کربلای معلی گفت: دیروز بنا به نیاز و اقتضای زمان که دشمنان اسلام بدنبال تفرقه هستند کاروانی متشکل از ۵۰ نفر از عزیزان ترکمن را با مدیریت این شهرستان به کربلای معلی اعزام نمودیم تا در مراسم اربعین حسینی شرکت نمایند.

  فرماندار شهرستان مراوه‌تپه افزود: برای برگزاری انتخابات باشکوه تمهیدات لازم را انجام دادیم تا ثابت کنیم که اهالی بصیر این شهرستان مرزی همیشه حامی نظام بوده و هستند و ما نیز از آرای آنان صیانت خواهیم نمود.

  در ادامه این دیدار رئیس دادگستری شهرستان مراوه‌تپه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین و گرامیداشت هفته دولت گفت:مدیران دلسوز این شهرستان بدون در نظر گرفتن تایم اداری و با روحیه‌ای عالی برای ارائه خدمت به مردم مرزنشین تلاش می‌کنند.

  مهدی هاشمی افزود‌، ما نیز به عنوان نماینده قوه قضائیه برای رونق و توسعه این شهرستان و هرجا که به نفع مردم و نیاز به پیگیری باشد در خدمت هستیم .

  همچنین در ادامه این دیدار جانشین فرمانده سپاه شهرستان مراوه‌تپه ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: تلاش مدیران این شهرستان در ارائه خدمت به مردم ستودنی است.

  سرهنگ حسن عباسی افزود: روی کار آمدن دولت سیزدهم هدیه‌ای الهی برای مردم است که شبانه روز تلاش می‌کنند.

   

  ارسال کننده خبر : فرمانداری مراوه تپه

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *