×
×

 تردد بیش از ۴۸ میلیون وسیله نقلیه در محورهای خراسان شمالی

 • کد نوشته: 44028
 • ۱۴۰۲-۰۶-۱۰
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی تردد بیش از ۴۸ میلیون و ۵۸۷ هزار وسیله نقلیه در ۵۱ محور خراسان شمالی طی پنج ماه امسال خبر داد. محمد مشتری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دو […]

   تردد بیش از ۴۸ میلیون وسیله نقلیه در محورهای خراسان شمالی
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی تردد بیش از ۴۸ میلیون و ۵۸۷ هزار وسیله نقلیه در ۵۱ محور خراسان شمالی طی پنج ماه امسال خبر داد.

  محمد مشتری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دو درصد افزایش را نشان می دهد.

  وی گفت: طی پنج ماه امسال بیش از چهار میلیون و ۴۲۵ هزار خودرو وارد خراسان شمالی و بیش از چهار میلیون و ۴۴۲ هزار وسیله نقلیه از محورهای استان خارج شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۴.۱۹ درصد و ۵.۰۸ درصد افزایش یافته است.

  مشتری، محور چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس را بر اساس نسبت ترافیک به ظرفیت محور دارای بیشترین تردد دانست و افزود: کم ترددترین محور، صفی آباد – گراتی  و بالعکس و محور گرمه – میامی (گرمه) دارای بیشترین سهم تردد وسایل نقلیه سنگین در این مدت بوده است. 

   وی همچنین محور سنخواست – جاجرم را دارای بیشترین سرعت متوسط تردد بیان و اظهارکرد: بیشترین درصد تخلف سرعت غیرمجاز در محور چمن بید – گرمه و بالعکس و بیشترین درصد تخلف فاصله غیرمجاز  در محور راز و جرگلان – آشخانه به ثبت رسید.

   وی ادامه داد: ساعت اوج تردد در ماه گذشته ساعت ۱۸ تا ۲۰ بوده است.

   این مقام مسئول، طول راه های اصلی و شریانی استان را حدود ۴۳۰ کیلومتر اعلام کرد.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *