×
×

دسیسه‌های دشمنان با بصیرت مردم و قدرت نظامی نیروهای مسلح اثرگذار نیست

 • کد نوشته: 44863
 • ۱۴۰۲-۰۶-۳۱
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و استاندار خراسان شمالی، پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد امام خمینی شهر بجنورد، در شام شهادت امام رضا (ع) در گردهمایی موسوم به امت حزب‌الله در میدان شهید بجنورد حضور یافتند.  محمدرضا حسین‌نژاد استاندار خراسان شمالی در این اجتماع و در میان عزاداران امام […]

  دسیسه‌های دشمنان با بصیرت مردم و قدرت نظامی نیروهای مسلح اثرگذار نیست
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و استاندار خراسان شمالی، پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد امام خمینی شهر بجنورد، در شام شهادت امام رضا (ع) در گردهمایی موسوم به امت حزب‌الله در میدان شهید بجنورد حضور یافتند. 

  محمدرضا حسین‌نژاد استاندار خراسان شمالی در این اجتماع و در میان عزاداران امام رضا(ع) گفت: دسیسه‌های دشمنان با بصیرت مردم و قدرت نظامی نیروهای مسلح اثرگذار نیست.

  وی آمادگی هر کشور برای شرایط خاص را مهم دانست و اظهار کرد: آمادگی مرزبانان، نیروهای انتظامی و بسیجیان به عنوان یکی از ارکان مهم کشور، هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران سازندگی، ضامن  امنیت و آرامش جامعه است . 
  حسین نژاد با یادآوری اینکه همه کشورها دارای نیروهای امنیتی و نظامی هستند، افزود: اگر کشوری بدون دفاع باشد به طور حتم آسیب خواهد دید . 

  وی ویژگی ممتاز نیروهای نظامی در ایران اسلامی را داشتن نیت الهی و کار برای  رضای خدا  و اطاعت‌شان از ولی امر مسلمین دانست و  گفت: نیروهای نظامی و امنیتی در جمهوری اسلامی  تامین امنیت جامعه را یک تکلیف شرعی می‌دانند و اینگونه است که از میان آنها سردار شهید قاسم سلیمانی‌ها و محسن حججی‌ها رشد می‌کنند.
  حسین‌نژاد وضعیت نیروهاس نظامی و وضعیت دفاعی کشور را با وضعیت دفاعی کشورهای دیگر متفاوت خواند و افزود: قدرت نظامی امروزه ایران قابل مقایسه با دوران دفاع مقدس نیست و ملت ایران نیز با بصیرت، پشتیبان آن‌ها هستند و دسیسه‌ها و فتنه‌های دشمن دیگر اثری نداشته و نخواهد داشت.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *