×
×
آخرین اخبار

پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

 • کد نوشته: 44865
 • ۱۴۰۲-۰۶-۳۱
 • 20 بازدید
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به آغاز سال تحصیلی از اول مهرماه، گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو ورودی جدید در مهرماه پذیرش خواهند شد. دکتر علی اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا، با تأکید بر آمادگی مجموعه دانشگاه برای پذیرایی از دانشجویان جدیدالورود، گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو […]

  پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجوی جدید در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی
 • ایسنا/خراسان شمالی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به آغاز سال تحصیلی از اول مهرماه، گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو ورودی جدید در مهرماه پذیرش خواهند شد.

  دکتر علی اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا، با تأکید بر آمادگی مجموعه دانشگاه برای پذیرایی از دانشجویان جدیدالورود، گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو در ۱۹ کد رشته محل طی مهر ماه جذب خواهند شد.

  وی بیان کرد: ثبت نام دانشجویان ورودی جدید بنا بر اعلام سازمان سنجش طی نیمه اول یا دوم مهر ماه صورت خواهد گرفت، هم چنین زمان حذف و اضافه نیز ۱۵ الی ۲۱ مهر ماه خواهد بود.

  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی افزود: دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه طی مهر ماه بیش از ۱۸۵۰ نفر خواهند بود.

  وی با اشاره به جذب ۱۲۳ دانشجوی رشته پزشکی طی سال تحصیلی گذشته در دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: میزان جذب دانشجو در این رشته به نسبت سال قبل تر از آن حدود ۵۰ درصد رشد داشته است.

  در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با دارا بودن رشته های پزشکی و پیراپزشکی، بیش از ۲۰۰۰ دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه ۲۱۵ عضو هیأت علمی داشته که ۱۴۹ نفر استادیار، ۴۹ نفر دانشیار و ۳ نفر استاد تمام هستند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *