×
×

اجرای برنامه حرم تا حرم توسط سوارکاران خراسان شمالی

 • کد نوشته: 44877
 • ۱۴۰۲-۰۶-۳۱
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی مسئول بسیج ورزشکاران خراسان شمالی از اجرای برنامه حرم تا حرم توسط سوارکاران این استان خبر داد. مجید اسماعیل زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طی این برنامه سوارکاران استان مسیر بجنورد تا مشهد را به مناسبت سالگرد رحلت امام رضا(ع) طی می کنند. وی گفت: این برنامه از بیستم […]

  اجرای برنامه حرم تا حرم توسط سوارکاران خراسان شمالی
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی مسئول بسیج ورزشکاران خراسان شمالی از اجرای برنامه حرم تا حرم توسط سوارکاران این استان خبر داد.

  مجید اسماعیل زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طی این برنامه سوارکاران استان مسیر بجنورد تا مشهد را به مناسبت سالگرد رحلت امام رضا(ع) طی می کنند.

  وی گفت: این برنامه از بیستم شهریور ماه آغاز می شود و پنج روز طول می کشد.

  اسماعیل زاده افزود: در برنامه حرم تا حرم ۱۵ سر اسب به همراه ۱۵ سوارکار مسیر بجنورد تا مشهد را طی می کنند که طی این مسیر برنامه های فرهنگی همچون زیارت عاشورا و … برگزار می شود.

  وی ادامه داد: در این برنامه سوارکاران شیعه و اهل سنت حضور دارند که نمادی از اتحاد و همبستگی نیز است.

  اسماعیل زاده بیان کرد: برنامه حرم تا حرم برای چهارمین سال برگزار خواهد شد و سوارکاران بعد از رسیدن به حرم امام رضا(ع) در شب رحلت این امام بزرگوار مورد استقبال خادمان قرار خواهند گرفت.

  وی توضیح داد: طی پنج روز، در روز اول سوارکاران تا ایستگاه سیساب در شهرستان بجنورد، در روز دوم تا شیروان، در روز سوم تا قوچان در روز چهارم تا چناران مسیر را طی می کند و در روز پنج نیز به حرم امام رضا(ع) می رسند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *