تقدم پیشگیری بر مقابله ، رویکرد ستاد پیشگیری دادگستری استان در انتخابات پیش رو
تقدم پیشگیری بر مقابله ، رویکرد ستاد پیشگیری دادگستری استان در انتخابات پیش رو

رئیس کل دادگستری گلستان ؛ تقدم پیشگیری بر مقابله ، رویکرد ستاد پیشگیری دادگستری استان در انتخابات پیش رو  حیدر آسیابی در جلسه مشترک ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استانی و شهرستانی گفت: تاکنون در حوزه فعالیت های انتخاباتی،  تخلفات و جرایم خاصی گزارش نشده است و تلاش ما در این […]

رئیس کل دادگستری گلستان ؛ تقدم پیشگیری بر مقابله ، رویکرد ستاد پیشگیری دادگستری استان در انتخابات پیش رو 
حیدر آسیابی در جلسه مشترک ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استانی و شهرستانی گفت: تاکنون در حوزه فعالیت های انتخاباتی،  تخلفات و جرایم خاصی گزارش نشده است و تلاش ما در این ستاد بر پیشگیری از تخلفات و جرایم احتمالی در این حوزه است .
آسیابی افزود:  شعب ویژه رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی در همه حوزه های قضایی استان تشکیل و اعلام شده است  و پرونده های تخلفات و جرایم انتخاباتی فوری و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد .
وی گفت: ایجاد هماهنگی و رویه واحد بین ستادهای شهرستانی برای رصد و برخورد با فعالیت های انتخاباتی زودهنگام و تخلفات انتخاباتی هدف از برگزاری جلسه امروز بود .
رئیس کل دادگستری استان در این جلسه با اشاره به همدلی و هماهنگی نمایندگان سه قوه در استان گفت: به مدد همین همدلی چالش های مهم استان مانند پتروشیمی، آشوراده، روستای زیارت گرگان و خلیج گرگان،  یکی پس از دیگری ‌حل شد که همین اقدامات سبب افزایش سرمایه اجتماعی در استان شده است.
آسیابی گفت: اقدامات امیدآفرین شور انتخابات را بیشتر می کند و ان شاء الله در انتخابات امسال هم مانند دوره های گذشته میزان مشارکت مردم استان پرشور خواهد بود.