×
×

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان:
گلستان در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ سبز می‌شود

 • کد نوشته: 4531
 • ۱۳۹۹-۰۴-۰۹
 • ۰
 • مهندس محمد رحیم رحیمی، به برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت اشاره کرد و گفت: باتوجه به این که امسال، سال جهش تولید نامگذاری شده، ما تلاش خود را بر گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گذاشتیم؛
  گلستان در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ سبز می‌شود
 • تبلیغ هدفمند

  مهندس محمد رحیم رحیمی، به برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت اشاره کرد و گفت: باتوجه به این که امسال، سال جهش تولید نامگذاری شده، ما تلاش خود را بر گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گذاشتیم؛ یعنی اولویت نخست ما در سال جاری، گازرسانی به این بخش است.

  وی ادامه داد: به همین منظور، ۱۶۵ واحد صنعتی و تولیدی را در دستور کار گازرسانی قرار دادیم که با این کار، ۳۰ هزار مترمکعب برساعت گاز طبیعی جانشین سوخت مایع می‌شود. این هدفی است که ما تعیین کردیم و امیدواریم با تلاش دوستان در این زمینه نیز، موفق عمل کنیم.

  گلستان در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ سبز می‌شود
  گلستان در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ سبز می‌شود

  مهندس رحیمی در ادامه، افزود: در حوزه گازرسانی روستایی نیز، ۲۲ روستا را برای گازرسانی در دست اجرا داریم و این در حالی است که ۳۰ روستای دیگر را هم  برنامه‌ریزی کرده‌ایم که انشاءالله امسال بتوانیم تا حد امکان، کار گازرسانی را در حوزه روستاها، انجام دهیم، ضمن این که تلاش‌مان هم این است که با مجوزهای گرفته‌شده ازجمله مجوزهای ۷ روستای مرزی در مراوه‌تپه، این مهم به انجام برسد؛ چراکه با این کار، کل روستاهای مرزی، یعنی حدود ۶۲ روستا گازدار می‌شود و با این اقدام به فراهم ساختن زیرساخت‌های انرژی نیز کمک شایانی می‌شود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان:با بیان این که استان ما تا پایان سال جاری و یا نیمه نخست سال ۱۴۰۰، سبز خواهد شد، گفت: این در حالی است که ۳۰۰ کیلومتر شبکه‌گذاری، ۵۷۰۰ انشعاب و افزودن ۱۶ هزار مشترک به جمع خانواده بزرگ گاز در دستور کار سال ۹۹ است.

  وی در پایان، شعار «گاز محور توسعه است» را اصلی‌ترین شعار شرکت ملی گاز ایران خواند و گفت: بر همین اساس، توان اول اجرایی ما مربوط به گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی است، ضمن این که مانیتورینگ ایستگاه‌ها از راه دور نیز که بخشی از آن در سال ۹۸ انجام شده، در سال ۹۹ نیز ادامه خواهد داشت.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *