×
×

تخصیص اعتبار۲۰هزارمیلیاردی برای محرومیت زدایی

 • کد نوشته: 4556
 • ۱۳۹۹-۰۴-۱۰
 • ۰
 • نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی اعتبار پروژه‌های محرومیت‌زدایی کشور را ۲۰ هزار میلیارد ریال دانست و گفت: این میزان اعتبار ۱۰۰درصد به مدت سه سال تخصیص می‌یابد.
  تخصیص اعتبار۲۰هزارمیلیاردی برای محرومیت زدایی
 • تبلیغ هدفمند

  نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی اعتبار پروژه‌های محرومیت‌زدایی کشور را ۲۰ هزار میلیارد ریال دانست و گفت: این میزان اعتبار ۱۰۰درصد به مدت سه سال تخصیص می‌یابد.

  امان الله حسین پور روز سه شنبه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اسفراین با محوریت محرومیت زدایی اظهار داشت:  سهم دولت از این میزان اعتبارات ۳۰ درصد و ۷۰ درصد دیگر نیز از طریق قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه تامین می شود.

  وی افزود: نمایندگان خراسان شمالی به علت محرومیت بالای این استان در بیشتر شاخص ها در تلاش هستند که سهم ۳۰درصد دولت را به ۵۰ درصد افزایش دهند.

  تخصیص اعتبار۲۰هزارمیلیاردی برای محرومیت زدایی
  تخصیص اعتبار۲۰هزارمیلیاردی برای محرومیت زدایی

  نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از پیگیری نکردن اعتبارت ملی این شهرستان از سوی مدیران دستگاه های اجرایی انتقاد کرد و اظهار داشت: مدیران ادارات دغدغه پی گیری اعتبارات شهرستان در حوزه خود را ندارند.

   فرماندار اسفراین هم در این نشست با اشاره به وجود مشکل آب کشاورزی در شهرستان اظهار داشت: تامین آب روستاها در بخش های مختلف بویژه در بخش کشاورزی و دام در اولویت کاری قرار گرفته است.

  طاهر رستمی افزود: آب کشاورزی و دامداری به اندازه آب آشامیدنی حتی بیشتر از آن برای روستاییان به دلیل نقش آن در اقتصاد و معیشت این قشر از جامعه اهمیت دارد.

  وی افزود: تلاش می کنیم با لایروبی قنوات و جدول‌گذاری رودخانه ها با استفاده از اعتبارات پروژه های محرومیت زدایی مشکل روستاییان را برطرف کنیم.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *