عملیات طوفان الاقصی احساس ناامنی را در رژیم اسرائیل ایجاد کرد
عملیات طوفان الاقصی احساس ناامنی را در رژیم اسرائیل ایجاد کرد

ایسنا/خراسان شمالی دبیر اشراف فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اعتماد به ارتشی که دارای پیشرفته‌ترین امکانات و سلاح‌ها بود با انجام عملیات طوفان الاقصی کاملا فروریخت و احساس ناامنی را در رژیم جنایتکار اسرائیل ایجاد کرد. سردار حمید بزم شاهی در آیین دوازدهمین جشنواره مالک اشتر که ۱۶ آبان ماه در محل سالن […]

ایسنا/خراسان شمالی دبیر اشراف فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اعتماد به ارتشی که دارای پیشرفته‌ترین امکانات و سلاح‌ها بود با انجام عملیات طوفان الاقصی کاملا فروریخت و احساس ناامنی را در رژیم جنایتکار اسرائیل ایجاد کرد.

سردار حمید بزم شاهی در آیین دوازدهمین جشنواره مالک اشتر که ۱۶ آبان ماه در محل سالن ایثار مجموعه بنیاد شهید بجنورد برگزار شد، اظهارکرد: اگر امروز نگاهی به عرصه انقلاب اسلامی و مناظره تاریخی جبهه حق علیه باطل بیندازیم، می‌بینیم که در دوره‌های مختلف با گونه‌های متفاوت این جبهه تداوم داشته است.

وی ادامه داد: امروز هم شاهد هستیم در باریکه‌ای در عرض این کره خاکی شدیدترین جنگ در منطقه‌ای کوچک رخ داده و تمام جبهه حق در برابر جبهه باطل صف آرایی کرده و کانون قدرت اسلام با کانون قدرت کفر رو در رو شده است، اما غزه کوچک ولی قهرمان به نمایندگی از جبهه اسلام تمام قد مقابل کفر مقاومت می‌کند.

وی افزود: غیر مسلح‌ترین و کوچکترین گروه مقاومت از جبهه عظیم مقاومت اسلامی بنام حماس مقابل بزرگترین ائتلاف جهان که خونخوارترین و بیرحم‌ترین نظام بوده به مقابله ایستاده و نتیجه جنگ را پیش‌بینی می‌کند.

سردار بزم شاهی بیان کرد: جزو معجزات بوده که گروهی کوچک در برابر عالم جنایتکاری ایستاده و این در حالی است که همه وجدان‌ها به حرکت درآمده تا این گروه کوچک پیروز شود که البته این مهم دور از ذهن نیست، زیرا فرماندهان و سربازان و رزمندگان آن با قدرتی بالا در حال مقاومت هستند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در حال احتزار بود و از نظر مبانی قدرت و رموز بقا در شرایط سختی قرار دارد، گفت: هم اکنون اسرائیل اصول بقای خودش را از دست داده است.

وی تصریح کرد: چهار اصل حمایت خارجی، وجود سیستم اطلاعاتی پیچیده، اعتماد به ارتش و ارعاب و ایجاد دشمن از رموز  و اصول بقای این رژیم غاصب بود که تحت و شعاع بسیاری از موضوعات و حرکات قرار گرفته است.

سردار بزم شاهی یادآورشد: رژیم غاصب از بدو تشکیل بر حمایت خارجی و قدرت‌های جهانی همانند آمریکا تکیه داشت اما دیدیم که در عملیات طوفان الاقصی تا زمانی که آمریکا خودش را برساند ضربات سنگینی و غیر قابل جبرانی را متحمل شد.

وی با اشاره به وجود سرویس‌های اطلاعاتی مدرن و پیشرفته و به روز در رژیم غاصب اسرائیل که در فلسطین همه افراد را به قد و وزن و ریز جزییات رصد می‌کند، چه طور توانسته چند هزار فلسطینی را تربیت کند بدون آنکه دشمنان پی ببرند، افزود: اعتماد به ارتشی که دارای پیشرفته‌ترین امکانات و سلاح‌ها بود نیز در این جنگ کاملا فروریخت و احساس ناامنی در این رژیم جنایتکار ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: عواملی که رمز و اصول بقای اسرائیل بودند امروز از بین رفته و حتی آمریکایی که از آنان حمایت می‌کرد توان این را ندارد که به موقع از پایگاه‌های خودش دفاع کند و این در حالی است که همه این موارد دست به دست هم می‌دهند تا قدرت پوشالی این حکومت جعلی را نمایانگر کنند.

دبیر اشراف فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه موضع ایران در این جنگ چیست و چه زمانی می‌خواهد با آنان برخورد کند، یادآور شد: ایران دارای رهبری حکیم، مدیر و ‌مدبر و نظامی تصمیم گیر و پیشرفته است که هدایت در جبهه‌های حق علیه باطل را با حکمت و تدبر مدیریت می‌کند.

وی با بیان اینکه ایران حامی جبهه مقاومت نیست بلکه والد آن است، افزود: امروز اگر جبهه مقاومت تلاش، انگیزه و سلاح دارد به حمایت و پشتیبانی و الهام گرفته از انقلاب و نظام اسلامی بوده و این مهم از کسی هم پنهان نیست.

وی با بیان اینکه ورود به میدان، تابع تدابیر و حکمت‌های مقام‌معظم رهبری است، افزود: امروز افرادی که دل‌هایشان از جنایت‌های اسرائیل و کشتار زنان و کودکان غزه به درد آمده و در انتظار جهاد هستند بدانند که جهاد، تابع ولایت است و بدون ولایت معنایی ندارد.

سردار بزم شاهی با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران رغیب هیچ رده و سازمانی نیست، افزود: سپاه همانند برادری در کنار همه دستگاه‌های دولتی، قضایی و نهادهای مردمی برای پیشبرد اهداف نظام انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران صندوق ذخیره قدرت کشور است که حفظ نظام و انقلاب در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: اگر امروز سپاه موفقیتی دارد نشات گرفته از فعالیت‌های جهادی، حکیمانه و مومنانه بسیجیان است.

انتهای پیام