×
×

اختصاص ۶ دستگاه دیالیز جدید به خراسان شمالی

 • کد نوشته: 48214
 • ۱۴۰۲-۰۸-۱۶
 • ۰
 • ایسنا/خراسان شمالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اختصاص ۶ دستگاه دیالیز جدید به استان خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، دکتر عبدالله کبریایی اظهار کرد: امسال در مجموع ۲۵ دستگاه دیالیز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تجهیز، توسعه و راه اندازی مراکز […]

  اختصاص ۶ دستگاه دیالیز جدید به خراسان شمالی
 • تبلیغ هدفمند

  ایسنا/خراسان شمالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اختصاص ۶ دستگاه دیالیز جدید به استان خبر داد.

  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، دکتر عبدالله کبریایی اظهار کرد: امسال در مجموع ۲۵ دستگاه دیالیز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تجهیز، توسعه و راه اندازی مراکز دیالیز در استان اختصاص یافته است.

  وی با بیان اینکه این دستگاه‌های جدید، برای راه‌اندازی و توسعه مراکز دیالیز استان مورد استفاده قرار می‌گیرد، ادامه داد: دو دستگاه دیالیز، یکی برای راه اندازی بخش دیالیز دپارتمان قلب و دیگری برای توسعه مرکز دیالیز بیمارستان امام حسن (ع) به این بیمارستان اختصاص یافته و سایر دستگاه‌ها برای توسعه مراکز دیالیز استان اختصاص خواهد یافت.

  کبریایی با اشاره به اینکه اکنون ۳۰۸ بیمار دیالیزی در دانشگاه ثبت شده اند، عنوان کرد: اختصاص دستگاه‌های دیالیز به استان موجب افزایش رفاه حال بیماران و ارتقاء کیفیت خدمات می‌شود.

  وی یادآوری کرد: تمام خدمات دیالیز ارائه شده به این بیماران در مراکز دیالیز استان(دولتی و خصوصی) رایگان انجام می‌شود.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *